שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המרדף אחרי שוינפלד
17-Feb-2016, 10:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Feb-2016 על ידי 11:01 דוד חטב.)
הודעה: #68
RE: המרדף אחרי שוינפלד
(16-Feb-2016 2:03)טל.מ כתב:  מה הגישה שלי ..? אומר את מה שכולם אומרים פה. ואם כבר תקטלג אותי כשלילי כנביא זעם או מה שבא לך ... מכבי נתניה כבר ירדה פעמיים (כולל זו) הגיעה פעמיים כמעט לחדלות פירעון , כושלת כמעט בכל תחום , לא מעלה שחקנים מהנוער, מוכרת כל מה שזז , הופכת אט אט להיות אחת הקבוצות שנותנות את ההופעה הגרועה בכל הזמנים בליגה, לא כובשת 1000 דק , מנצחת פעם בעונה, גורמת לשביתת שחקנים , לחובות עצומים בבנקים , נזקקת להלוואת עיריות, לניכיון שיקים כדי להעביר עוד שבועיים .. והרשימה אין סופית .. מה שגוי במה שאני אומר חוץ מאשר זה לא נעים לאוזן ..? חבורת שרלטנים השתלטה על המועדון בשלוש השנים האחרונות שלא נדבר על ההעברות ההזויות בחסות הסוכן נמני והשחקנים שלו והמאמן הקומבינטור והחאפר .., מה הטוב הגדול שאני וכולם פה מפספסים ? הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עולם הכדורגל זה עולם של אנשים שרובם טיפשים כשאין נורמות במועדון ואין דין ואין דיין אז גם אדם כמו מזרחי עושה לביתו...
נראה לך שגם בבני יהודה הוא יכול לעשות כאלה קומבינות ?
לא שמה יש בעל בית...שאם מישהו יעשה קומבינות זה רק הוא...שזה גם לא בסדר אבל אצלו המצב גרוע שבעתיים כי כל עובר אורח עושה סיבוב....

(16-Feb-2016 12:07)עידן444 כתב:  אופיר, בוא תענה לי על שאלה פשוטה... למה אתה צריך לנסות להסביר כאן משהו למישהו?
למה אדם שמעביר כל הזמן מסרים דרך כלי תקשורת ברוח הדברים הבאים-
מכפישים אותי.
הכשילו אותי(למרות שתמיד טען שהוא אחראי בלעדי והכל עליו).
אינטרסנטים מושכים בחוטים ומרעילים את הקהל.
המחאה נגדי היא של אנשים בודדים. רוב הקהל לא בעד זה.
דיווחים סותרים על כך שהמכירה בינואר היתה מחוסר ברירה לצד מסרים שמעביר קורצקי שזה עוד זעזוע כדי לרענן את השורות ולתת פייט עם דם חדש.

למה האיש כבר שבועות על גבי שבועות לא יוצא לתקשורת כדי להתגונן מול כל "ההכפשות"?
אתה לא חושב שהוא צריך לספק הסברים במקום להשאיר את הרחוב "לקומץ" לטענתו שמשפיע על דעת הקהל ומסית אותה נגדו?
למה הוא שותק ואופיר ועוד כמה אחרים(מעטים מאוד) בפייסבוק צריכים לסנגר עליו?
בוא צא, תגיד את האמת שלך, ותן לקהל את הצאנס לשמוע ממקור ראשון הסברים למה שקורה במועדון הזה השנה!
ממה הוא מפחד?
אייל מדבר חופשי(יחסית, אחרי ששתק כל העונה כדי שלא יגיד שהוא "מפריע" לו), ירון ישראל מדבר חופשי, אנשים בפייסבוק כולל כאלה שהיו במועדון מדברים חופשי על זה שצריך להעיף אותו.
למה הוא שותק? למה הוא כבר שבועיים מעביר מסרים שהוא הולך לכנס מסיבת עיתונאים וזה לא קורה?
אתה לא צריך לעשות עבורו את העבודה! הוא נראה רע ואפילו לא רואה צורך לנקות את שמו! בוא תסביר לי למה?

לדעתי זה הרבה פחות מעניין אותו מאשר אותנו....
הוא מבחינתו סיים את העונה עכשיו הוא פה רק בשביל הכסף ...
כל היום יושב בבתי קפה בירמיהו נהנה מהחיים...
משכורת יפה....מנווט את הדברים דרך התקשורת ....
הכל טוב....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: המרדף אחרי שוינפלד - דוד חטב - 17-Feb-2016 10:57

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים