שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לקוראים רז אמיר מוואן...
05-Feb-2016, 14:48
הודעה: #1
לקוראים רז אמיר מוואן...
לפשכצקי מספורט5...לטוכמן מוואלה...לאביתר מספורט 1....ולבוסים שלהם...כן כן אתם שמזמן לא ממלאים תפקיד של עיתונאי(כניראה לא הייתם מעולם) וכל תפקידכם לשרת את אדוניכם,או חבריכם(אלו שדואגים להאכיל אתכם ולייצר עבורכם כתבות סתמיות).
וכשאני אומר כתבה סתמית,אני מכוון להודעה ההזויה שהוציא אתמול אביתר והוציא הבוקר רז אמיר ובהמשך יוציאו החברים פשכצקי וטוכמן,על תמיכת העמותה באוסידון.

כעיתונאי צמרת,בדקתם האם יש עמותה לאוהדי נתניה ואם יש מכמה אוהדים פעילים היא מורכבת ומי עומד בראש/מי מוציא הודעה בשמה...

אז לכם העיתונאים עשיתי עבודת שטח קטנטנה(ולא השקעתי בזה יותר מ5 דקות ברוטו)וזה רק בגלל שאין לי פייסבוק ואני לא חבר בשום דף פייסבוק.
בדף הפייסבוק של עמותת האוהדים יש 427 חברים שמתוכם רק 6 פעילים(נכון לעונת המשחקים הנוכחית),הפוסט האחרון שפורסם באותו דף(למעט הפוסט שציתתתם)נושא את תאריך נובמבר 15.
לעומת זאת ישנו דף ששייך לאוהדי מכבי נתניה הפעילים(שלא משתייכים לשום עמותה עליה השלום),בדף פעילים כ4200 חברים.
מעבר לעבודה העיתונאית הבסיסית שלא ביצעתם לפני שפרסמתם,מציע לכם להכנס לאותו דף פעיל ולקרוא שם על הלך הרוחות בקרב אוהדי המועדון ואולי לשוחח עם חלק מאוהדים(ולא מדבר על אותם חביבי דורון(שאחד מהם הוא קרוב משפחתו).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
לקוראים רז אמיר מוואן... - אייל ס - 05-Feb-2016 14:48

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים