שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
באמת מסכן..נעשה עוול לדורון אוסידון",
04-Feb-2016, 16:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2016 על ידי 16:32 אופיר34.)
הודעה: #25
RE: באמת מסכן..נעשה עוול לדורון אוסידון",
(04-Feb-2016 16:03)אייל ס כתב:  וויכוח איתך הוא אין סופי,כי אתה מתווכח לשם הוויכוח ולכן לא אכנס לזה.

אך לא אאכזב אותך לחלוטין ואאלץ להסכים שאכן לבקר מהצד זה הכי הכי קל וכן אני מהצד ואני מפעם לפעם אומר את דברי,לעיתים כביקורת.

כל זה לא ישנה את העובדות ששום מספר בין 5 ל10 מיליון ש"ח כחוב בנוסף ל7.5 מיליון ש"ח שנלקחו כהלוואה הם חלק מהרזומה שיעמוד בפני מי שירצה לקחת עליו את המועדון.
מכיוון שהשם שלי(ולא שלך) עולה בכל פעם שעולה רעיון שדורש כסף...ולפחות ב8 שנים האחרונות הוא 1 מ5 השמות היחידים שתרמו/השקיעו כספים משמעותיים...ומתוך ה5 נשאר רק אחד שלא נטש וגם הוא כבר נתן את חלקו לעונה הבאה,קשה לי להיות אופטימי כמוך.

ככה זה שלא מסכימים על הכל... מתווכחים...בשביל זה צוקרברג המציא את פייסבוק ומישהו אחר את הפורום הזה...

אל תנסה לעקוץ אותי בנושא של הכסף כי אתה יודע טוב מאד שאם היה לי מספיק בבנק חלקו הלא קטן של הכסף היה היום בקבוצה ,והייתי עושה הכל כדי שהוא באמת יגיע לקבוצה גם אם בדרך יש אנשים שלא מתנהלים לפי השקפת עולמי.

ואתה יודע באותה מידה שאני הראשון שתמיד השמיע סנגוריה עליך (ולא היית צריך אותי) בתקופות אחרות שבהם חטפת מאותם אוהדים כפויי טובה שהיום פתאום הפכו לחבריך לנשק...

ולגבי החוב - לא נמשיך להתווכח (כי הוויכוח איתי הוא אין סופי) אבל לא תשכנע אותי שאוסידון לבדו אחראי על גרעון של 5 מליון כאשר לפחות חצי ממנו נוצר כתוצאה מהבטחות של אנשים רציניים שלא קוימו (ולא אני ואפילו לא אתה הבטיח את זה). וברור שלאוסידון יש אחריות גם על גרעון של שקל אחד אבל להאשים אותו בכל במחדלים השנה נראה לי קצת מוגזם.

ותקן אותי אם אני טועה אבל לאור הקיצוץ שהתבצע בימים האחרונים בשילוב עם שווי הנכסים שיש לנו ביד ואפשרות המימוש שלהם, האם הגרעון לא יכול להצטמצם בצורה משמעותית ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: באמת מסכן..נעשה עוול לדורון אוסידון", - אופיר34 - 04-Feb-2016 16:31

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 9 אורחים