שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 משחקים נגד יריבות בתחתית+רעננה ,חיפה , ת"א, באר 7
03-Feb-2016, 14:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2016 על ידי 14:03 אופיר34.)
הודעה: #18
RE: 8 משחקים נגד יריבות בתחתית+רעננה ,חיפה , ת"א, באר 7
(03-Feb-2016 13:47)טל.מ כתב:  התרגלתי להסתפק במועט . אם היה כאן חלוץ רציני וקשר רציני שיבנה משחק כל הקבוצה לא היתה נראית ככה. כבר תקופה שיש כאן יאוש וכדור שלג אף חוליה לא סומכת על האחרת . אם היו יודעים שיש מי שיתן גולים היו משחקים משוחרר יותר. לגבי הרמת הידיים או לא .. לי נראה שכן ועוד איך כי להחליף את פירס ואולי סמילאניץ בקצה הספסל של בני יהודה והפועל תא (וזו סתם דוגמא ) ולמכור את שוינפלד ליריבה לתחתית אומר שהרימו ידיים ומנסים לרדת עם הראש למעלה .

אם לפירס למשל היה עם מי לשחק היית רואה את אותו השחקן של שנה שעברה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה שאתה מסתפק במועט אני יודע אבל זה שאתה מתכחש למה שאתה רואה בחודשים האחרונים זה כבר לא ברור לי.
פירס חושך מצריים מתחילת העונה וסמיליאניץ הלמלם עוד יותר. אתה אומר משהו בסגנון - אוקיי הם חלשים ,אבל אם אתה לא מביא את אוגו או אלברמן תשאר כבר איתם... אני אומר לא !
שינוי חייב להעשות כי הבעייה פה לדעתי היא יותר מנטלית ממיקצועית. העסק שבור פסיכולוגית ולא ניתן בזמן שנותר לרפא אותו. ונכון שלינגנה לא שיחק בהפועל אבל לא אתה ולא אני יודעים למה הוא לא שיחק ,ושנינו גם לא ראינו אותו לעולם ככה שאתה לא יכול להגיד שהוא פחות או יותר טוב. יש מספיק דוגמאות לשחקנים שלא שיחקו או לא פגעו בקבוצה X וחזרו לעצמם בקבוצה Y (אנטל, שכטר מכיר ??) .
לגבי בורלא - הוא עוד שחקן משלים ותו לא. לא בא על חשבון שחקן הרכב (ובוא לא נכנס עכשיו לוויכוח אם לא עדיף שחקן בית עליו)

מעבר לזה, היום עוד לא נגמר ואתה עדיין לא יודע איך זה יראה בסוף.

ולגבי שוינפלד - אמרתי את דעתי שמיקצועית אני לא מסכים עם השחרור המיידי שלו. כלכלית העיסקה מצוינת. מצד שני יגיע חלוץ אחר במקומו שלא בטוח שאנחנו מכירים. מי אמר שאי אפשר לפגוע גם איתו ??

תסלח לי אבל אין פה שום הרמת ידיים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: 8 משחקים נגד יריבות בתחתית+רעננה ,חיפה , ת"א, באר 7 - אופיר34 - 03-Feb-2016 14:02

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים