שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מתחילים את המשחק עם ביזוי ההמנון
02-Feb-2016, 20:30
הודעה: #18
RE: מתחילים את המשחק עם ביזוי ההמנון
דבר ראשון ברוך גולדשטיין השם יקום דמו לא היה מחבל אלא כמו במאורעות תרפ"ט הערבים בחברון צעקו איטבח אל יהוד ובמקום שהם טבחו בנו ביהודים הוא טבח בהם אז יחי ההבדל הקטן !!!

כל השמות שהזכרת כאן של רוצחים יהודים הגיעו אחרי מאות נרצחים יהודים שקדמו לרצח שלהם מתי המעט היהודים שרצחו זאת תעודת כבוד לעם ישראל שלא נתנו ידם במעל ולא הפכו לברברים כמו אותו עם "פלשתיני " ....

לא תצליח להדביק לי גזענות כי אני אומר גם לחבריי הערבים את מה שאני חושב עליהם והם מכבדים אותי על כך ותתפלא שונאים את המתייפיפים יותר , אחמד סבע תמיד ישאר לי בלב וכמוהו פיראס מוגרבי לעומת זאת אני שונא את ריפעאת טורק וזאהי ארמלי למרות שהיו שחקנים מצויינים כי מי שלא נתניה שיזדיין

אבל בין זה לבין אותם שמערערעים על בטחון המדינה יש תהום וכבר הבעתי לך את דעתי בענין
אתה צריך להתבייש אתה צריך לרעוד כשאתה עושה השוואה אפילו בין רוצח יהודי לרוצח ערבי אלו אוהבים למות כדי שאתה ואני לא נחיה בעוד שאנחנו בשביל שתהיה לנו פינה קטנה וקצת שקט וויתרנו להם המון אבל אם הם גם בפינה הקטנטונת שלנו יפריעו אז כן לעמוד מולם בתוקף

בוא ואומר לך משהו שתחכים טיפה אחרי כל דברי ההבל שכתבת

ביום שהמשטרה והשב"כ והמוסד וצה"ל לא יגנו על עם ישראל יקום עם ישראל עם מקלות ואבנים וסכינים וגרזנים וישחט את רוצחיו , זה שהעם לא יוצא כגוף אחד ונוקם זה רק בגלל שאנחנו מדינת חוק ויש לנו כוח להגן על עצמנו ולא מובלים כצאן לטבח כמו בימי השואה , אבל אם פעם יוחלט להפקיר את בטחון העם לא אלמן ישראל

תאמין לי אם תמשיכו בכפיפת הראש כלפי המרצחים ולא תצאו כאיש אחד כנגדם ביום שהם יעשו מרד את אלו מהקרן לישראל החדשה הם ישחטו ראשונים , יעשו מהבשר שלהם שוארמה בלאפה .... כדאי מהר מאוד לצאת מהאשליות שאתה וכמותך נמצאים וחיים בהם , מול הרוע צריך לעמוד ללא פשרות והיום סכנין אום אל פאחם והרבה ישובים בגליל שטופי מוח מדעאש ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מתחילים את המשחק עם ביזוי ההמנון - זאב רווח - 02-Feb-2016 20:30

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים