שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מתחילים את המשחק עם ביזוי ההמנון
02-Feb-2016, 11:49
הודעה: #15
RE: מתחילים את המשחק עם ביזוי ההמנון
(01-Feb-2016 21:52)זאב רווח כתב:  משהו דפוק אצלכם לחלוטין מהר תפגשו פסיכיאטר כי למחלה שלכם אין תרופה

כערבים מסכנין באים לראות כדורגל אין עם זה בעיה אני לא נגד ערבים גם כשהם משחקים בקבוצה שלנו אני תמיד מעריץ שחקן טוב ולא משנה גזע מין או לשם כך דת

אבל כשערבים עושים כבוד לבוגד ומרגל כמו עזמי בשארה והקהל שלהם אוהד ומעודד יש לכך הרבה השלכות
לא נכנס כאן לגזענות של חלק מהקהל פיליפצ'וק ולא לאלו ששרים דווקא רק נגד בני סכנין את ההמנון

אבל כן אדון אריאל יש לי רק מדינה אחת בעולם ואני רוצה לשמור עליה ב 7 עיניים ולא לסכן אותה חס ושלום גם אם יקראו לי גזען וגם אם יקראו לי פאשיסט , כן אני מפחד על המדינה היחידה שלי ואף בן זונה לא ערבי ולא יהודי יסכן את המדינה היחידה שיש לי בעולם ...נכון יש גם אירופה ויש ארה"ב ואוסטרליה אבל כמו שציינת אתה דור שני לשואה ולכן אני לא מוכן לסכן את חיי נכדיי בשביל אף בן זונה גאוותן שחושב שכל הכוח בידינו מול כל ארצות ערב

אז באמת מי שלא טוב לו מבין הערבים בארץ היהוד יכול בכיף להגר ל 22 ארצות ערב אופס 21 כי סוריה כבר טבחה באזרחיה ללא רחם !!!

כן אדון אריאל אני לא מוכן לסכן בשיט את המדינה היחידה שיש לי ואני כן חושש למדינה בכל פעם שדוקרים יהודים בגב ואיזה מחבל שוטר ערבי יורה בחיילים , אני בעד שישירו כל משחק את ההמנון ומי שלא טוב לו שיקפוץ

לשיטתך, אתה רוצח מתואב... (וגם אני)
כשערבים עושים כבוד, כשערבים ככה וכו', אז "כשיהודים שורפים חי ילד קטן וכל משפחתו" ו"כשיהודים רוצחים את הנער אבו חדיר" אז כולנו "רוצחים"

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מתחילים את המשחק עם ביזוי ההמנון - אריאל - 02-Feb-2016 11:49

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים