שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מתחילים את המשחק עם ביזוי ההמנון
01-Feb-2016, 12:33
הודעה: #4
RE: מתחילים את המשחק עם ביזוי ההמנון
אתה דביל

אפילו בעולם החיות יודעים, מי שחזק, לא צריך להראות את זה ולא צריך לעשות "הצגות"

הטווס החלש יצר לעצמו זנב מלא "עיניים" כדי להפחיד טורפים.
הצ'יואווה נובח חזק כי הוא קטן חלש ופחדן. לא ראיתי רוטויילר נובח בכזה זעם לכל עובר אורח.
הרוטויילר יודע שכולם יודעים שהוא רוטויילר, לכן הוא רק "מסתכל", אם הוא ממש כועס או מרגיש מאויים, הוא מתחיל נהימה קטנה ומפחידה. וכולם יודעים שאם צריך (ולפעמים גם כשלא צריך) הוא פשוט ינעל עליך את הלסתות שלו.

ההתנהגות של הזבלים שבאופן הפגנתי שרו את ההמנון לאוהדי סכנין (כי שוב, במשחק מול ב"ש, תל אביב, חיפה או רעננה, אף אחד לא יחשוב בכלל לשיר את ההמנון), הם צ'יואוות. והתוצאה היחידה האפשרית למעשה ההתגרות בטווסים חסרי שכל וכח בצד השני היא הנפת זנב, או קריאות "בוז". ולכן, אלא ששרו את התקווה ביזו את ההמנון.

לא חתמתי לפני חודש על התנדבות לשנה שמינית ותשיעית במילואים כי אני חבר בקרן להשמדת ישראל, אלא כי אני דור שני לשואה וההמנון והדגל, במקומות הראויים להם, עדיין מעבירים בי, בכל פעם מחדש צמרמורת.

ולגבי הקרן החדשה לישראל, אולי יש עליה טרמפיסטים שליליים, אולי היא גם שותפה במיזמים שלא נראים לי ועדיף היה שלא יתקיימו, אבל אי אפשר להגיד שהעומדים בראשה אנטי ציונים.
בין יושבי הראש שלה היו אליעזר יערי, טייס קרב עם 3 הפלות, ח"כ נעמי חזן, ציונית שמאלנית ידועה ועוד.

לא כל מי שאני לא מסכים איתו הוא עוכר ישראל, אנטי ציוני, בעד השמדת ישראל וכו'

דוגמאות לגופים ראויים שהקרן מטפלת בהם:
נוער כהלכה - עמותה שמטפלת בהפליית חרדים בחינוך החרדי
ישראל חופשית - עמותה שמעודדת פלורליזם תרבותי ודתי תוך שמירה על זכויות הפרט, ערכי הדמוקרטיה ועקרונות הציונות כפי שנוסחו במגילת העצמאות (עליה חתם בן גוריון טפו השמאלני)
הקשת הדמוקרטית - תנועה חברתית לשיוויון חברתי, כלכלי ופוליטי
נאמני תורה ועבודה - תנועה ציונית דתית שמטרתה המוצהרת היא קידום תפיסת "תורה ועבודה" וערכי יהדות ליברלית, ציונית ומוסרית בציבור הדתי ובחברה הישראלית.
שדולת הנשים - שדחפה לחוק שיוויון הזדמנויות בעבודה ולחוק לאיסור הטרדה מינית
ועוד ועוד...
ושוב, אפשר להסכים או לא להסכים עם רעיונות הקשת הדמוקרטית למשל, אבל אי אפשר להגיד שאין לגוף הזה זכות קיום, זכות להביע עמדה ושהוא "חותר להשמדת המדינה"

וביננו, אפילו ז'בוטינסקי היה שמאלן כשכתב את "שמאל הירדן":
שָׁם יִרוֶה לוֹ מִשֶּׁפַע, מֵאֹשֶׁר
בֶּן-עֲרָב, בֶּן-נַצֶּרֶת וּבנִי:
כִּי דִגלִי, דֶּגֶל טֹהַר וָיֹשֶׁר
יְטַהֵר שׁתֵּי גְדוֹת יַרדֵּנִי.

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter