שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לכל הנשרים ,הזאבים ושאר הטורפים למינהם....
29-Jan-2016, 13:45
הודעה: #20
לכל הנשרים ,הזאבים ושאר הטורפים למינהם....
(29-Jan-2016 13:24)אופיר34 כתב:  
(29-Jan-2016 10:58)עידן444 כתב:  אתה מבין את הבעיה? עיתונאי שרוצה להציג את העסקה כטובה גורם לך לחשוב שזה דודו ביטון + 1.7 מיליון- כשבפועל זה דודו ביטון בהשאלה + 900 אלף ש״ח מזמן + זה ששיינפלד נשאר עד סוף העונה + מימיון מחנה אימון לעונה הבאה(הכי הזוי מזה שנים!!! מה השלב הבא? שיקנו לנו מקרר כמו בשנות ה-70?)- והכל יחד מגיע ל 1.7 מיליון כשלשכר של דודו ביטון למעשה משקל די כבד בתוך כל זה- שכר שהפועל ת״א השתוקקה להתפטר ממנו כי הוא מנופח בטירוף ביחס ליכולת והתפוקה של השחקן ובטח גם דחפו כאן שדי השאלה.
עכשיו תשפוט את העסקה כמו שהיא באמת- 900 אלף ש״ח מזומן ולא 1.7!!! השווי הכולל הוא 1.7 וכולל בפנים דברים שאין לנו בהם צורך תמורת שני מלפפונים חמים!!! ולמה? כי המנהל המהולל שסיפר לנו על הניהול המאוזן שלו כדי שלא יקרה מה שקרה בעונה שעברה- נתקע עפ הגב אל הקיר ועם חוסר יכולת לשלם משכורות כבר לפברואר!!!!
אבל סליחה... תשובה, וגאלבוט, וקאהן וסגל אשמים...

Sent from my iPhone using Tapatalk

עידן, תסלח לי ,אבל אתה ועוד כמה פה פשוט לא מסוגלים למחול על כבודכם. תהיו גברים, תשאירו רגע בצד את השנה הקשה שעוברת עלינו ותתמקדו בעיסקה המדוברת.
מכרת פה שני שחקנים שעוד לא הוכיחו כלום. מעבר לזה השארת אצלך אחוזים לא מעטים למכירה עתידית כך שאם פתאום שוינפלד יתגלה כאיברהימוביץ הבא ופאדי יהפוך ליורש של פיזה פתאום, גם לך יהיה חלק בדבר הזה.
הצלחת גם להשאיר את שוינפלד אצלך עד סוף העונה ולא חיזקת את הפועל (למרות כל הטררם שעשיתם פה) ,הבאת את ביטון בעלות אפס (ונכון שהוא לא בשיאו אבל אתה זה שאמרת נדמה לי שכדורגל זה דבר דינאמי) , והכנסת לקופה הדלילה 1.2 מליון ולא 900 כמו שאתה טוען.

עכשיו אתה יכול לטעון ש 1.2 זה לא כסף ואפשר היה לקבל יותר על שני הטאלנטים. יכול להיות שאתה צודק, ויכול להיות שלוזון היה מביא אותם ב 3 מליון אבל כנראה שכל המתעניינות למינהן לא היו מוכנות לשים יותר מהסכום הנ"ל על שחקנים שעוד לא הוכיחו את עצמם, וכשאתה נמצא במצב של מכבי נתניה 2015-16 אתה לא יכול לסרב להזדמנות שנוצרה.

ואתה צודק, אם תשובה גאלבוט וקאהן לא יעבירו את מה שהתחייבו בהחלט תהיה בעיה .והם לא חייבים לנו כלום אבל שחברה כאלה נותנים הבטחה אתה סומך על המילה שלהם ובונה תקציב בהתאם.
חוץ מזה אם הגרעון גדל מעבר לזה בגלל פעולות לא אחראיות של אוסידון אני מצפה מהעירייה שערבה לכל כך הרבה כסף שזרם לקבוצה, לעשות בדק בית ואם יתגלה שכך פני הדברים להגיד תודה ושלום למי שגרם למחדל הזה. פשוט מאד (ואני יודע שכביכול אי אפשר לפטר את אוסידון. כביכול...)

אני מקווה בשביל אוסידון שזה לא מה שהוא הולך להגיד לשחקנים כשהם לא יקבלו משכורת... ומקווה מאוד שזה לא מה שהבקרה הולכת להגיד. ״הבטיחו לנו״.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
לכל הנשרים ,הזאבים ושאר הטורפים למינהם.... - עידן444 - 29-Jan-2016 13:45

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים