שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לכל הנשרים ,הזאבים ושאר הטורפים למינהם....
29-Jan-2016, 2:30
הודעה: #12
לכל הנשרים ,הזאבים ושאר הטורפים למינהם....
(29-Jan-2016 2:13)אופיר34 כתב:  
(29-Jan-2016 2:06)טל.מ כתב:  
(29-Jan-2016 1:53)אופיר34 כתב:  
(29-Jan-2016 0:39)טל.מ כתב:  לא יצאתי נגד אוסידון עד היום למרות שהיה ברור לי שיו״ר שלוקח כספים מספונסרים של הפועל בסוף יצטרך לשלם את המחיר - זגורי לינגאנה אנטל ועכשיו עיסקת שוינפלד. יו״ר שלא מסוגל להשאיר שחקן נוער מבטיח (גם אם הסקאוט לא נפל מהכסא) בגלל חוסר ביחס חם , יו״ר שמסתכסך עם הספונסרים שלו שכנראה לא יחזרו בשנה הבאה, יו״ר שמרחיק בעל ממון שמוכן לתת מכיסו כמו הקורא א.סגל , יו״ר שלכאורה מתקתק את הדוברת שעוברת גם היא להפועל , בחירת מאמנים הזויה, ניטרול דירקטוריון והרשימה עוד גדולה מלהכיל. אלה לא טעויות של עשיה אלא טעויות של אני ואפסי עוד. מי זה בדיוק האיש הזה ? מה הכשיר אותו לנהל קבוצת כדורגל ? כמה ספונסרים הוא הביא עד היום ? לכמה שחקנים ומאמנים הוא עוד משלם בגלל רשלנות? ועדיין לא אמרתי מילה. היום זה היה הקש ששבר את גב הגמל. לא מוכרים שחקן שמפללים שיציל את המועדון מריסוק ליריבה לתחתית. מי שלא מבין איך מועדון כדורגל צריך להתנהל שינהל מועדון לילה ויסגור קומבינות בחנויות סקס . שילך ממכבי נתניה ויפה שעה אחת קודם. כמו שהוא מנהל כל אחד יכול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

רציתי לעבור רג׳קט רג׳קט וחלק מהדברים באמת נכונים ,וחלקם לדעתי ממש לא מדויקים, אבל אז הגעתי לרג׳קט על הדוברת ,וזה תסלח לי, כל כך צהוב ורדוד שפשוט מוציא את החשק (שלי) לתת תגובה פה. פשוט רדוד ומתלהם. אצל אופירה זה בטוח היה אייטם.

כנראה שיש עדיין! כמה דברים שאני יודע ואתה לא.

תתפלא... גם אני עשיתי את הטעות כמוך והצטרפתי לפייס. וגם אני קראתי את כל הסיפורים. אני גם קראתי באותו מקום הרבה תשבוחות על אותה דוברת רק כמה שבועות קודם. ואותה דוברת הייתה במועדון עוד לפני אוסידון. ולגבי התקתוקים -אני ממשיך להתייחס לזה כאל רכילות זולה. פשוט מגעיל אותי ההתעסקות בדבר הזה.

(29-Jan-2016 1:55)אלון כתב:  תזכיר לי מתי העברת ביקורת?
ובקשר לכבודי, כבר אמרתי לך בפרטי, את הכסף סופרים במדרגות, נחכה לסוף העונה ונשפוט.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

לגבי הביקורת עניתי לך בפוסט אחר.
ולגבי המדרגות - מעניין שפתאום החלטת לספור את הכסף שם. מעניין אותי אם הייתה עיסקה אחרת (למשל ששוינפלד לא היה נשאר) גם היית מחכה לסוף העונה.... יש לי תחושה שהמונח הזה לא היה מוזכר פה....

שיתקתקו את עצמם למוות מצידי. זה רק סימפטום לצורת הניהול של אדם שהרחיק כל מי שיש לו זיקה למועדון ובא באהבה, קליינמן , סגל , בלדב, ישראל שיצא נגדו בריש גלי.. ועוד היד נטויה. כל אלה לא ידרכו יותר במועדון .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
לכל הנשרים ,הזאבים ושאר הטורפים למינהם.... - טל.מ - 29-Jan-2016 2:30

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים