שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הקרב החדש בין מכבי להפועל ת"א
28-Jan-2016, 16:47
הודעה: #53
RE: הקרב החדש בין מכבי להפועל ת"א
(28-Jan-2016 15:58)אלון כתב:  א. קראתי את שכתבת.
ב. הפועל ת"א יריבה שלך לתחתית ואתה מחזק אותה בשחקנים שחסרים לך (מגן שמאלי וחלוץ). אם זה לא נקרא "להראות בזוי כלפי היריבות שלך בתחתית" אני לא יודע מה כן.
ג. בוא לא נמשיך למרוח את האוהדים "בחיזוק שחקן אחד או שניים". עד שהם יגיעו, יתאמנו, יבינו מי נגד מי וכו' אז באמת שחבל על הכסף.
ד. לא ענית מה השתנה מלפי שבועיים כשהיית נגד מהלך כזה ועכשיו את בעד?
אל תגיד לי שאתה התכוונת לשחרור סיטונאי ובפועל שוחררו "רק" שניים. אם היה לך עוד מישהו שאפשר היה למכור גם היו מוכרים...

א. לא נראה לי.....

ב. קודם כל אני עוד לא יודע אם אני מחזק אותה או מחליש אותה כי את שני השחקנים אנחנו לא מכירים מספיק (לגבי הצעיר אני די בטוח שחיזוק אין פה) ,דבר שני - בוא נראה מתי הוא יעבור (אם בכלל), דבר שלישי - בתור אחד שהוריד כבר את הקבוצה זה ממש לא צריך לשנות לך אם הוא יעבור להפועל או מכבי כי כבר ירדנו להזכירך....אתה מתבקש להשאר עקבי בדעתך...
דבר רביעי - אתה צודק. אני בתור אחד שחושב שיש עוד סיכוי לא הייתי מעביר אותו היום להפועל (למרות שהם לא ירדו לדעתי בכל מקרה ,עם או בלי שוינפלד)

ג. עד שהם יגיעו ??? הנה, הגיע האמריקאי החביב ופתאום כל מורידי הליגה למינהם מדברים פתאום על סיכוי שעוד אולי קיים. מי אמר שזה לא יכול לקרות שוב ??

ד. ראה א...
אתה ממשיך למחפש בכח ולא מצליח....
ישוחררו שניים - אחד שלא שיחק עד היום בכלל (וגם לא היה משחק בהמשך העונה) והשני שהגיע לפני שבוע.
ולמה אתה אומר שאין עוד את מי לשחרר ?? חמזה, אבידור, לוגסי, מרגוליס, מישנקו, פירס, איציק כהן....האמן לי שכל אחד מהם אם היה משוחרר היה מוצא קבוצה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הקרב החדש בין מכבי להפועל ת"א - אופיר34 - 28-Jan-2016 16:47

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים