שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הקרב החדש בין מכבי להפועל ת"א
28-Jan-2016, 14:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jan-2016 על ידי 14:10 עידן444.)
הודעה: #39
הקרב החדש בין מכבי להפועל ת"א
(28-Jan-2016 13:52)mordii2 כתב:  
(28-Jan-2016 13:41)עידן444 כתב:  
(28-Jan-2016 13:28)mordii2 כתב:  לפתוח את האינטרנט ופשוט להתעצבן מה זה השוק הזה שחקן ששחק עשר דקות כבר מחלקים אותו בגרושים להפועל איפה ה750 אלף דולר ומי זה דודו ביטון עוד שחקן שלא שווה שקל שלא כבש כבר שנתיים מה קורה פה ואיפה רשת העיר שרצה לשדך אותו לפני יומיים וכבר מוכרים איפה עודד בסיפור למה קולו לא נשמע הזוי הזוי

Sent from my iPhone using Tapatalk

לסעיף שחרור יש משמעות כאשר אתה לא מעוניין למכור והשחקן רוצה לדחוף פירצה בחוזה כדי להשתחרר בלי שתוכל למנוע ממנו(במידה ותבוא קבוצה שמוכנה לשים את הסכום שמופיע בסעיף השחרור).
זה ממש לא אומר שזה השווי של השחקן. זה ממש לא אומר שתוכל לקבל את הסכום הזה אם אתה זה שרוצה למכור.
הכל תלוי במצב הכלכלי של המועדון- כפי שטענתי אין שקיפות וממש לא ברור מה המצב של המועדון ועד כמה הוא גרוע.
אם 2 מיליון ש"ח עוזרים לנו לסיים את העונה זו מאוזן- הייתי מוותר על כל מיני שחקנים שמנסים לדחוף לנו בכל מיני מתווים מוזרים שכוללים השאלה- מנסה להשיג מקסימום כסף- והעיקר שגם אם יורדים ליגה יורדים במצב כלכלי יציב.
לדעתי עם מנהל עם מושג לא היינו אמורים להגיע למצב הזה- ואם הגענו- חבל- אבל עכשיו הזמן למזער נזקים בטח אם קיבלנו הזדמנות לא צפויה לעשות את זה.
הכי כואב זה שבאמת אין שקיפות ואנחנו לגמרי מדברים באוויר. זה ממש לא היה אמור להיות ככה כאשר הקבוצה חיה כמעט ב 100% מכסף ציבורי.

עידן לפני שבוע שהחתימו אותו לא היה גירעון ? מכבי לא רצתה את פאדי ? נו באמת מה זה השטויות יש משחק באמת של מוות ביום שבת נראה לך שהבחור יסכן את הרגלים שלו שכול רגע אומרים שמוכרים אותו ואם לפי השיטה שלך שירדנו יש שחקנים אחרים שהייתי משחרר ובטח לא מחתים עוד שניים עד השבוע עוד חשבתי שאוסידון באמת מנסה להצליח בנתניה עכשיו אני יודע שהוא מושתל מהפועל ושוב איפה עודד מכנס בסיפור

א. אני לא חושב שירדנו אבל לדעתי הסיכוי היחיד של הקבוצה הזו להישאר זה להוריד לחץ- קרי, להפסיק להתייחס לכל משחק כמלחמת עולם ועל החיים ועל המוות כי מנטלית הם לא מסוגלים לייצר כלום במצב הזה. כולם אומרים שירדנו? סבבה... אז ירדנו... תורידו לחץ... שחקו משוחרר, תתחילו לנצח ואם תרצו או לא תרצו- תחזרו למרחק 6 נקודות +- לפני הפליאוף- מה שבאמת אומר שהכל פתוח כי לסגור 6 מתוך 21 כשהכל משחקים ראש בראש זה לגמרי אפשרי. אבל עכשיו נצלו את זה שאתם לא בעניינים ותורידו לחץ...
ב. בנושא הכסף- כפי שאמרתי- ואני חושב שאסור היה שזה יהיה המצב- הכל במכבי נתניה הנוכחית היה חייב להיות חשוף וגלוי לכל- וכיוון שזה לא כך- אני באמת לא יודע מה להגיד לך.
ואם המצב כל כך חמור איך בכלל העברת שחקנים ומאמנים בבקרה? איך פתאום צץ חלוץ הולנדי? לא ברור אז לא יכול לענות לך מה באמת הולך שם.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
הקרב החדש בין מכבי להפועל ת"א - עידן444 - 28-Jan-2016 14:09

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 10 אורחים