שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פושעי עילוט לדין!
06-Jan-2014, 2:04
הודעה: #11
פושעי עילוט לדין!
חבר׳ה בואו כולנו נירגע ? לא כל הערבים אויבים שלנו לא כל היהודים נחמדים במיוחד. אין טעם להיות עיוור ולא לראות מה קורה במדינה ואי אפשר להתכחש לעובדה שרוב האלימות מגיעה ממשחקי חוץ של קבוצות יהודיות שמתארחות במגזר. פעם זה הפועל תא בסכנין פעם זה ביתר בסכנין פעם זה קרית גת בכפר קאסם פעם זה נצרת עילית בעילוט והפעם הגיע תורנו. די להתמם כי זה לא יעזור. תגידו לי מתי בפעם האחרונה קבוצה מהמגזר התארחה אצל קבוצה יהודית וספגה מכות אבנים או אלימות ? מתי נכנסו מאבטחים והכו אותם ? אני זוכר את סכנין בקופסא נתלים על הגדרות וצועקים אללה הוא אכבר .. מישהו עשה להם משהו ???
וכן - יש קומץ נתנייתי שמשום מה כנראה מגיע רק למשחקי חוץ כי אין לי מושג מי היצורים האלה שראיתי בסרטונים. אז שהנהלת נתניה תזהה אותם ותעיף אותם מהמגרש אין לי בעיה עם זה! בין זה לבין מה שראינו בעילוט המרחק שמים וארץ. אין פה דו קיום ולא נעליים יש פה שנאה הדדית וזו לצערי המציאות המרה. טועה מי שחושב אחרת. אין לזה מקום אסור לקבל את זה והפושעים האלה מעילוט צריכים לשלם. הגיע הזמן שגם בפורום הזה ילמדו לתמוך בקבוצה ובאוהדים ואת הכביסה המלוכלכת, ויש, אפשר לכבס בבית בשקט. כל מי שיודע על חוליגנים משלנו מוזמן ליצור קשר עם ההנהלה ולהציג את גרסתו. אני משוכנע שתהיה לו אוזן קשבת .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes טל.מ's post:
yaron73 (0606-0101-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
פושעי עילוט לדין! - amir - 05-Jan-2014, 19:58
RE: פושעי עילוט לדין! - לואיסס מרין - 06-Jan-2014, 1:26