שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תהיו חזקים אוהדי נתניה- מאוהד בני יהודה
20-Jan-2016, 17:23
הודעה: #37
תהיו חזקים אוהדי נתניה- מאוהד בני יהודה
(20-Jan-2016 16:57)לואיס ראזאק כתב:  
(20-Jan-2016 16:42)עידן444 כתב:  
(20-Jan-2016 16:12)לואיס ראזאק כתב:  
(20-Jan-2016 11:33)עידן444 כתב:  למה הדכאון וחוסר האמונה?
ברור לך שככה דיברו גם לפני שיאמר הגיע ולפני ששגב הגיע(עזוב רגע את איך שזה נגמר עם שגב אבל האיש עשה רושם מבטיח בתחילת הדרך).
אגב, אופיר- אלונה בב״ש מ 2007- מה שמוכיח כמה חרא היא אכלה בדרך וגם היתה כמה פעמים על סף בריחה.
לפעמים צריך גם מזל. איכשהו המזל יתהפך באותו ערב נוראי... למי שמכיר את הסרט ״דלתות מסתובבות״- לפעמים הגורל משתנה ברגע אחד. מעניין מה היה קורה עם שער קטן של אחמד סבע משאיר אותנו בליגה ושולח אותם לליגה השניה.
מכבי נתניה צריכה שינוי יסודי. טיפול שורש ולא ולא סתימה קטנה.
או שזה יבוא מבעלים, או שזה יבוא ממנהל רציני, ואולי אולי מקבוצת אוהדים עם הנהגה מלאת כריזמה ויכולות.
לא חייבים עשרות מיליונים כדי לקחת את המועדון לכיוון הנכון.
ותקווה זה משהו שחייב להיות! אני חוטף עצבים כשאני רואה את התבוסטנות הזו!

למה דכאון וחוסר אמונה? כי המצב מדכא ואין במה להאמין? היגיון בסיסי כזה...
להאמין במה יכול להיות? שמע, לא יודע, אני בוחר להיות מציאותי. באותה מידה שאני יכול לקוות לחינם שיבוא בעל בית חדש ורציני שיידע איך לנהל את הבאסטה, אני יכול לקוות לחינם לזכות בטוטו. זה פחות או יותר אותו בולשיט.

שגב עשה רושם מבטיח? לא עליי. מההתחלה הדבר נראה מסריח ברמה מטורפת.
הסיכוי היחיד שהיה למועדון הזה באמת לצעוד ולחזור להצלחות של שנות ה-70 וה-80 היה עם הגרמני המטורף, אך לצערנו נפלנו על בן-אדם הזוי שלא ידע איך להתנהל ועשה החלטות איומות להחריד של חובבן שהתנהל כמו אוהד טיפש ולא כמו איש עסקים מבין עניין בכדורגל (מה שהוא טען שהוא ומה שאי זוכר שאשר אלון תחילה אמר עליו). מצד שני, אם ההבטחות שהעירייה העמידו בפני יאמר היו אכן מתרחשות בזמן אולי הוא עדיין היה כאן והמצב היה נראה שונה לגמרי.

דלתות מסתובבות? דוגרי, הקלטתי את זה פעם שזה שודר בערוץ 22 על קלטת VHS, מעולם לא טרחתי לצפות בסרט אבל בלי ספק הסאונדטרק של אקווה בן זונה.
עכו ינואר 2013- יאוש מוחלט-
http://isa.one.co.il/Mobile/Article/15-1...11016.html
יובל נעים מגיע ומשאיר את הקבוצה בליגה.

עכו פברואר 2015- יאוש מוחלט-
http://www.one.co.il/Article/14-15/1,1,26,0/246591.html
שלומי דורה משאיר את הקבוצה בליגה מחזור לפני הסוף.

למה אתה חושב שמכבי נתניה הנוכחית שונה כל כך?

כי לרוב השחקנים שנמצאים בסגל של הקבוצה ממש לא אכפת מהגורל שלה כי ככל הנראה הוא לא ממש משפיע על הגורל שלהם.
כמה שחקנים מושאלים יש כרגע בנתניה? 5? 6? וכמה מהם פותחים ב-11? פחות או יותר כולם?
בעכו לא היו מושאלים? קוסטנטינוס וסולליך זה לא מושאלים בשבילך?
יש לך ספק לגבי המחויבות של ברק לוי?
ללוגסי יש מקום יותר טוב ללכת אליו? זה נראה לך שחקן שעוד יחזור אי פעם לקבוצת האם שלו?
ביבנישתי- מודה שגם אני לא הייתי בעד אבל לא רואה בעיית מחויבות.
מרגוליס? כבר לא בהרכב. קורצקי יצליח להרוויח אותו? סבבה. לא יצליח? צריך לשכוח ממנו ומהר.
מי עוד? על מה הסרטים?

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
תהיו חזקים אוהדי נתניה- מאוהד בני יהודה - עידן444 - 20-Jan-2016 17:23

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 32 אורחים