שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תהיו חזקים אוהדי נתניה- מאוהד בני יהודה
17-Jan-2016, 13:42
הודעה: #1
תהיו חזקים אוהדי נתניה- מאוהד בני יהודה
שלום חברים,

אני אוהד בני-יהודה, נמצא כאן בפורום כי הבן שלי שיחק במכבי נתניה עד לפני שנה.
אני חייב להגיד שמצד אחד אני כואב את כאבכם, כי מי כמוני מכיר מאבקי תחתית ומלחמה על החיים בליגה הבכירה, ומצד שני רוצה לחזק אתכם.

נכון, זה רק ספורט ולא חיים או מוות, אבל בשביל אוהד כדורגל ירידת ליגה זה עלבון וריסוק הלב, וזר לא יבין זאת.

אני חייב להגיד שיצער אותי מאוד אם מכבי נתניה תרד ליגה (שוב) כי בעיני ובעיני האוהדים הותיקים מכבי נתניה זה שם גדול בכדורגל הישראלי, זה לא איזה רעננה או עכו עם 100 אוהדים, אלא מועדון מכובד וחשוב ועם היסטוריה שאני לא צריך לספר לכם עליה.

בני-יהודה שלי בעונת 2007-2008 היתה במינוס 14 נקודות קבורה במקום האחרון, כשנותרו 30 נקודות בקופה. לא הפסקנו להאמין, לא הפסקנו לעודד ומילאנו איצטדיונים, ניצחנו 9 מתוך 10 משחקים (ההפסד היחיד בסידרה הזו היה בקופסא שלכם 3-4 למי שזוכר) ונשארנו בליגה.

אין לי ספק בכלל שאם תאמינו, תביאו את העוצמות של הקהל שלכם למגרשים ותתנו שקט ותמיכה אתם תישארו בליגה. זה לא הזמן לסגור את הבסטה. זה רק מחזור 19!!!

תקראו את הסיקור של המשחק באתר הרשמי של בני-יהודה ותשימו לב לפסקה האחרונה של הכותב http://bneiyehuda.co.il/?p=36856

וכן, שמעתי את הקהל שלנו שר לכם ושמח לאידכם, אל תתייחסו לזה ברצינות, אין אוהד אחד של בני-יהודה שהיה רוצה שתרדו ליגה. האמינו לי.

תהיו חזקים ומאוחדים, נתניה לא תרד!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like YMYM's post:
אלון (1717-0101-2016201620162016), דוד חטב (1717-0101-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
תהיו חזקים אוהדי נתניה- מאוהד בני יהודה - YMYM - 17-Jan-2016 13:42

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 24 אורחים