שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אפילו ההנהלה של אחי נצרת טובה מהנהלת מכבי נתניה
14-Jan-2016, 14:34
הודעה: #5
RE: אפילו ההנהלה של אחי נצרת טובה מהנהלת מכבי נתניה
(14-Jan-2016 14:14)טל.מ כתב:  עידן אני מסכים לגבי המשפט האחרון. איכשהו אחרי 1:1 מול ברק לוי בדקה השמונים וחמש בערך התחיל מין עליהום של הקהל על הקבוצה. הקהל חסר סבלנות ומורכב מערסים שלא מבינים את הנזק שהם עושים, והקבוצה מורכבת משחקנים שבירים שכמה דק אחרי זה אכן חטפו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
בדקות האלה ירדו לאזור שלנו כמה ערסים כאלה(אנחנו כבר לא יושבים שם אבל לא פתחו את הצד השני שבו אנחנו יושבים) ולמרות שידענו שיש סיכוי שיתקפו אותנו צעקנו עליהם שיסתמו את הפה ושהם חבורה של חארות! אחד אפילו לבש קפוצ'ון וחבר שלי צעק עליו כשהוא התחיל לנהום לשחקנים שיוריד את הקפוצ'ון אם הוא גבר וקרא לו פחדן כשהוא לא עשה את זה!
אני באמת מבין את הכאב והכעס שלהם וזה בזיון מה שאנחנו רואים העונה- אבל מאוד חבל שהם לא מבינים שהם רק עושים נזק! והם רק גורמים לשחקנים לעוד יותר חוסר בטחון. הרי שחקן אפס עם בטחון טוב משחקן בינוני ואפילו טוב(כמו מרגוליס) בלי בטחון.
אגב, לפני כמה ימים יצא לי לקרוא תגובה של סקאוט באייסוקר(עוקב הרבה אחרי שחקני נוער) שאמר שכולם במכבי ת"א יודעים חד משמעית- מרגוליס שחקן מיוחד שצריך יחס מיוחד- מבחינת יכולת- הבחור כוכב כדורגל!- מבחינה מנטלית- נאדה! אז נכון שאנחנו לא פסיכולוגים- אבל צריך להבין שהח'ברה לא מתפקדים! במחצית הראשונה גם לא ראו הבדלי רמות גדולים מידי אבל היינו טובים יותר. ככל שהדקות התקדמו והלחץ עלה- הקבוצה דעכה(לדעתי שום קשר לכושר גופני- מול קבוצה בליגה שלישית אתה מצפה שזה יהיה בדיוק להפך- שככל שהמשחק יתקדם היריבה תתעייף ותחלש)- וכשהתחיל הבלאגן ביציעים 10 דקות לסיום- הקבוצה כבר לא תפקדה בכלל!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אפילו ההנהלה של אחי נצרת טובה מהנהלת מכבי נתניה - עידן444 - 14-Jan-2016 14:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים