שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פחות אבל עוד כואב
29-Nov-2015, 11:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 11:29 אופיר34.)
הודעה: #37
RE: פחות אבל עוד כואב
(29-Nov-2015 10:20)עידן444 כתב:  אופיר- חולק עליך שג׳בארין לא תרם כלום. הוא תרם במשחק ההגנה ועשה כמה כניסות יפות לעומק אבל אני מתרשם שהוא מאוד איטי וכבד. סוג של חוטב עצים... דווקא כשטל איילה החליף אותו הרגשתי שנחלשנו.

לגבי הביקרות- לפעמים אני מקבל את התחושה שגם אם אני נותן לך את הפרבילגיה לשפוט בדיעבד- שזה באמת הכי קל- גם בדיעבד אתה לא חושב שצריך היה לשנות משהו בהתנהלות בקיץ- בין היתר גם בנושא של ריקון הקבוצה משחקני הבית(גם אם הם בינוניים- תרצה תקרא להם חלשים או בינוניים מינוס- עגלות אני אמרתי כדי להקצין) והחלפתם בבינוניים אחרים שפשוט עלו יותר כסף וכסף הוא מצרך נדיר...

Sent from my iPhone using Tapatalk

נשאר חלוקים על ג'אברין. לדעתי לא תרם כלום למשחק ואני גם בטוח שאם הוא היה שחקן מושאל ממכבי חיפה היית כותב דברים אחרים.

ובהחלט יש לי ביקורת, רק הביקורת שלי הוא לא על ריקון הקבוצה משחקני הבית כהגדרתך. הביקורת שלי הייתה קודם כל על בחירת מאמן שלא התאים לאופי המועדון , ואח"כ על החתמות של שחקנים מיותרים דוגמת מזרחי, בוארון, טגה ,דין גל וכיוצ"ב.
ואני יודע שעכשיו תשאל אותי על ורד, מרגוליס ולוגסי - אז כמו שאמרתי לך מקודם, אלו שחקנים שלדעתי בתיאוריה לפחות ,היו אמורים לתרום הרבה יותר ממה שתרמו עד עכשיו. אתה חושב שג'ברין, כחלון, מסרוואה, ביסאן וכו' בינוניים לפחות כמוהם ואני חושב שממש לא. דעתי (עד כמה שהרכש הנ"ל לא תורם מספיק) ששחקני הבית ברובם, נכון להיום , ממש לא יכולים להחליף את אותו רכש שהובא ולתת את אותה תרומה.
הפתרון שלי הוא לא להתחיל עכשיו לזרוק שחקנים בני 17 להרכב ולהראות לכל העולם מי בעל הבית ,אלא להתחיל לעבוד על רפורמה רצינית בגיזרת הרכש. הווה אומר לשחרר את המאכזבים ולנסות למצוא במקומם שחקנים עם יותר רעב ומחויבות ואם אפשר גם עם קצת כדורגל. זה בהחלט לא יזיק.

(29-Nov-2015 10:54)טל.מ כתב:  אין לי בעיה להודות בטעויות שלי . מישצ׳נקו האחרונה שבהם. חשבתי שהוא אחלה בלם ושאורן ממציא. בסוף התברר שאורן לא ממציא, אולי קצת מגזים בעליהום, אבל בטוח צודק בניתוח שלו. מתי אתה טעית ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

דווקא עם מישנקו ממש לא טעית . אורן לא ממציא ,אורן סתם עלה על גל שהוא לא יכול לרדת ממנו עכשיו. מישנקו לא הבעייה של הקבוצה. ממש לא.
אם כבר אתה מחפש טעויות אצלך, חמזה בארי הוא אחד מהם. למרות שכבר חודש הוא לא משהו זה שחקן עם הרבה איכויות שעם שחקנים אחרים סביבו היה בא לביטוי הרבה יותר טוב.

ואם זה עושה לך טוב אז ציפיתי למשל לראות הרבה יותר ממרגוליס. לא חשבתי לרגע שאחרי כל הייבוש שחווה במכבי וההזדמנות לחזור לקדמת הבמה בנתניה הוא יראה כמו שנראה. מעבר לתרומה המיקצועית הירודה האפאטיות וחוסר החשק פשוט מרגיזים.
אותו כנ"ל על ורד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
פחות אבל עוד כואב - amir - 28-Nov-2015, 21:28
RE: פחות אבל עוד כואב - אופיר34 - 29-Nov-2015 11:20

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים