שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פחות אבל עוד כואב
29-Nov-2015, 1:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 1:43 אופיר34.)
הודעה: #28
RE: פחות אבל עוד כואב
(29-Nov-2015 0:43)פיליפצוק כתב:  ג'ברין היה היום עסוק יותר במשימות הגנתיות ולרדוף אחרי המגן של היריבה והיה לא רע. האם הוא יהפוך לשחקן, לא יודע, אני רק יודע שעטר מתחיל ליצור תשתית מקומית לעונה הבאה בליגה הלאומית שהיא אופציה ריאלית ביותר וזה בשביל שלא נצטרך להביא שוב פעם טובולים, שריקים ושלו מנשה למיניהם עם חוזים לשלוש שנים.
יואב זיו לא רע בגלל, אם הוא ממשיך כך הוא יכול לתפוס את האמצע ביחד עם פירס עד תום העונה.
אבידור יכול להגיע מצידי למיליון מצבים, גול הוא לא יודע להבקיע וזה מה שנספר בסוף.
אתה מתכוון למרגוליס בטח ואני מסכים איתך, אבל מה לעשות כשאין כלום ושום דבר בסגל אז מרגוליס עולה, המצב כל כך חמור בחלק ההתקפי ועושה רושם שלחלק מאיתנו עוד לא נפל האסימון בעניין.
אה ויש לך ד"ש חם מערן לוי....

ג'ברין לא תרם כלום למשחק היום. לא בהגנה ולא בהתקפה. ואל תדבר איתי על תשתית ועל שטויות כי אם מאמן במחזור 13 מתחיל להכין את הקבוצה לליגה שנייה מקומו לא בתחום האימון. ג'ברין וזיו אלו החלטות למען יראו ויראו ותו לא. לפחות לגבי ג'ברין לדעתי טעות גדולה לטעמי, אבידור היה חייב לפתוח במקומו. נכון שהוא מחמיץ, אל כל מחמיצן בסוף גם מבקיע. יש כאלה שאפילו לא מחמיצים.

לגבי זיו - נלחם ,השקיע. הכל טוב ויפה . קשר אחורי צריך לעשות הרבה יותר מזה. אם כבר הייתי מנסה אותו מגן ימני . נראה לי מתאים לו יותר .

ויש הרבה מה לעשות עם מרגוליס. הדבר הראשון להכניס לפריזר... אח"כ להוריד להפשרה ואם יבין את המסר להחזיר למדף.... אין שום סיבה שיקבל פרס אחרי החודש הכי אפטי שראיתי בתקופה האחרונה משחקן של מכבי נתניה...

אבידור, גרשומוב, או כל אחד. עד שילמד.

וד"ש חזרה לערן... תזכיר לו שמרים עובדת על רוכש.... שיתחיל לחפש קבוצה....

(29-Nov-2015 1:29)טל.מ כתב:  תסתכל לבד איך אתה עונה ... הרייטינג , ניתוחי אופי .. קשקוש תורני. אתה אדם שלא ניתן להתווכח איתו. פשוט.

Sent from my iPad using Tapatalk

קראת את התגובה שלך לעידן לפני שכתבת את זה ??
אתה רוצה לשחק בקקה נשחק בקקה. אין לי בעיה עם זה.
אני בן אדם עם הרבה סבלנות...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
פחות אבל עוד כואב - amir - 28-Nov-2015, 21:28
RE: פחות אבל עוד כואב - אופיר34 - 29-Nov-2015 1:40

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים