שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פחות אבל עוד כואב
29-Nov-2015, 0:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 0:45 פיליפצ'וק.)
הודעה: #23
RE: פחות אבל עוד כואב
(28-Nov-2015 23:10)אופיר34 כתב:  מר פיליפצ'וק, ברור לי שמילה רעה על ראובן לא תצא מהפה שלך (ואני מאלה שנותן לו צ'אנס למרות שלא מחזיק ממנו בשיט), אבל תסביר לי איזה נחישות ולחימה ראית מגברין היום??
חוץ מלהראות לכל העולם מי בעל הבית במה תרמה ההחלטה הזאת של עטר ?

אבידור מחמיצן ואבידור לא סקורר אבל אבידור מגיע עוד איכשהו למצבים ועושה עבודה במגרש. אין שום סיבה לא להרכיב אותו בעיקר שרואים מי עולה במקומו.

Sent from my LG-D855

הרבה יותר חמור לדעתי שהשחקן הכי אפטי ומרגיז בשבועות האחרונים קיבל היום הרכב כאילו לא קרה כלום. מעניין מה על זה יש לך להגיד

Sent from my LG-D855

ג'ברין היה היום עסוק יותר במשימות הגנתיות ולרדוף אחרי המגן של היריבה והיה לא רע. האם הוא יהפוך לשחקן, לא יודע, אני רק יודע שעטר מתחיל ליצור תשתית מקומית לעונה הבאה בליגה הלאומית שהיא אופציה ריאלית ביותר וזה בשביל שלא נצטרך להביא שוב פעם טובולים, שריקים ושלו מנשה למיניהם עם חוזים לשלוש שנים.
יואב זיו לא רע בגלל, אם הוא ממשיך כך הוא יכול לתפוס את האמצע ביחד עם פירס עד תום העונה.
אבידור יכול להגיע מצידי למיליון מצבים, גול הוא לא יודע להבקיע וזה מה שנספר בסוף.
אתה מתכוון למרגוליס בטח ואני מסכים איתך, אבל מה לעשות כשאין כלום ושום דבר בסגל אז מרגוליס עולה, המצב כל כך חמור בחלק ההתקפי ועושה רושם שלחלק מאיתנו עוד לא נפל האסימון בעניין.
אה ויש לך ד"ש חם מערן לוי....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
פחות אבל עוד כואב - amir - 28-Nov-2015, 21:28
RE: פחות אבל עוד כואב - פיליפצ'וק - 29-Nov-2015 0:43

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים