שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פחות אבל עוד כואב
29-Nov-2015, 0:01
הודעה: #20
RE: פחות אבל עוד כואב
(28-Nov-2015 23:53)אופיר34 כתב:  
(28-Nov-2015 23:41)עידן444 כתב:  איך לכל הרוחות הבנת מהדברים שלי שאני מפיל את התיק על אבידור ואיילה?

אין כאן אפילו עניין של דעה שונה... אני באמת מנסה להבין איך יכול להיות שאתה מרוצה מאיך שהקבוצה הזו נבנתה?

זה בסדר שאתה מנסה להפוך אותי למטומטם אבל אתה שבועות וחודשים טוחן פה את השכל עד כמה מיותר להביא חיזוק מבחוץ שכביכול יש לך בבית את אותו דבר שיתן את אותה תרומה. אז אני אומר לך לא! אין לך. וגם אבידור וגם איילה עדיפים על מה שיש פה.

כתבת (או שתאשים אותי עכשיו שגם לקרוא אני לא יודע??) שמבחינתך אין הבדל בין מנצור, זלאיט, גברין וכו' לאיילה, אבידור, ומזרחי. כתבת או לא?
לא מסכים עם זה. לא מסכים עם החשיבה הפטריוטית הלא מקצוענית הזאת ולא מסכים לשפוט דברים מעצבים ולא מההגיון

Sent from my LG-D855
אני לא יודע כמה פעמים אני צריך להסביר לך ששחקני הבית הבינוניים האלה(אתה רוצה לקרוא להם עגלות- תקרא להם עגלות...) היו אמורים לעזור לך לפנות את העוד כמה עשרות אלפי דולרים כדי שכן יהיה לך כסף להביא לכאן כמה שחקנים שבאמת רצית. רצית את סליחי או לא רצית? רצית את קולה או לא רצית? רצית את שלומי אזולאי או לא רצית? רצית את בדש או לא רצית? רצית את יא יא פטי או לא רצית?
למה לא היה כסף בשבילם? לא היית מוכן לסבול בשבילם את גרשומוב, אביב אברהם מנצור, כחלון ודודי תירם במקום אבידוק מישצנקו, חיימוביץ', ולוגסי?
אתה באמת לא מבין שאין בקבוצה הזו כלום? שהיא לא מסוגלת לאיים על השער? שהיא נבנתה לרוחב? שעם נוער מחוזק היית משיג את אותן תוצאות ובחצי עלות?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
פחות אבל עוד כואב - amir - 28-Nov-2015, 21:28
RE: פחות אבל עוד כואב - עידן444 - 29-Nov-2015 0:01

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים