שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פחות אבל עוד כואב
28-Nov-2015, 23:36
הודעה: #15
RE: פחות אבל עוד כואב
(28-Nov-2015 22:28)אופיר34 כתב:  
(28-Nov-2015 22:12)עידן444 כתב:  כפי שטענתי שוב ושוב- הח׳ברה האלה לא יצילו אותנו אבל הם המצוי והזול שהיה אמור לפנות תקציב כדי ששני השחקנים שאתה נשען עליהם לא יהיו שני ילדים חסרי שיניים שצריך לגדל כמו חמזה בארי ומרגוליס(מישהו מבין מה הבחור הזה מנסה לעשות במשחקים האחרונים כשהכדור מגיע אליו?) והחלוץ שלך יהיה שחקן שמסוגל לבעוט בעיטה לכיוון השער יותר מפעם בשלושה משחקים שלא נדבר על שערים... חבל שאתה לא מפנים שאין כמעט הבדל בין מנצור, לג׳בארין, לגרשומוב, לאברהם, לזלאיט, לירושלמי, ליאיר זיו, לרן רול, לטל איילה, לאבידור, לנבו מזרחי- כולם נותנים את אותו דבר... אף אחד מהם לא יהפוך אותך לבשר תותחים ואף אחד מהם כנראה לא ישאיר אותך בליגה- כי את ההבדל היו אמורים לעשות שחקנים שלא היה לך כסף עבורם כי במקום לשחק עם יאיר זיו, ג׳אברין, מסרוואה ודודי תירם שמרוויחים בקושי משכורת חייל שילמתה לחבורה של כלומניקים עשרות אלפי דולרים! מעניין מתי תפנים את זה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

הסיסמאות לא ישנו את המציאות.
ברור שאם לא נפגע בזרים או ברכש ישראלי לאבידור ולאיילה לא יהיה סיכוי להצליח . אף אחד לא חושב אחרת ,ואם אתה שופט אותם במצב הנוכחי ומפיל עליהם את מצב הקבוצה אז במקרה הטוב אתה לא הגון. שניהם לפחות לדעתי עולים על כל אופציה מקומית אחרת.

אז באמת עם כל הכבוד לשניים שקיבלו היום הזדמנות, מאחד ראינו קצת מלחמה ואגרסיביות ומהשני גם את זה לא. ברור לי שאיתם בליגה לא נשאר, ולפחות לגבי ג׳ברין ברור לי שאבידור עולה עליו. בכל מקרה, חיזוק בעמדות של שניהם הוא מאסט. אם נצליח לפגוע או לא על זה אני כבר לא יכול להתחייב.
שמע, לא משנה כמה אני מנסה להבהיר את הנקודה זה פשוט לא הולך לי איתך... או שאתה עושה את עצמך או שבאמת לא ברור לי מה עובר עליך...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
פחות אבל עוד כואב - amir - 28-Nov-2015, 21:28
RE: פחות אבל עוד כואב - עידן444 - 28-Nov-2015 23:36

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים