שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש...
22-Nov-2015, 14:45
הודעה: #28
RE: חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש...
(22-Nov-2015 13:51)אלון כתב:  
(22-Nov-2015 13:10)פיליפצוק כתב:  1.לכל "האנטי עטר" המאוסים זהו מחזור אחד החזקתם מעמד? תכנסו בחזרה לחורים, יצאתם מוקדם מידי, אם לבלוף נתתם קיץ שלם + 9 מחזורים לעטר מגיע לפחות חודש-חודש וחצי.
2.קבוצה בית שימוש, ועדת חקירה של העירייה צריכה להיות על מה שנעשה שם בקיץ ושלא ישתמשו בתירוץ של הפצועים, ערן נפצע עוד לפני פתיחת האימונים ודיע נפצע במחנה, ניתן היה לבנות מוצר טוב יותר ממה שבנו פה.
3.בינואר צריך חריש עמוק של לפחות 5 שחקנים משמעותיים ואם זה לא אפשרי, לסגור את הבאסטה כבר מעכשיו ולהתחיל להריץ שחקנים לעונה הבאה בשעה 3.
4.חיימוביץ/חסן אותו בלוף, תירם +לוי אאוט חיימוביץ אין, עסקים לא יודעים לעשות בנתניה.
5.כדאי שראובן עד ינואר יתחיל להשתמש בשלום אדרי, אביב אברהם, גרשומוב, מסרוואה, נבו מזרחי ויזרוק קיבינמט את כל פחי האשפה הרוש, ורד, אבידור, סמילאניץ, פירס ומרגוליס.
6.אין אמר אתמול פרימו, לא כל שחקן 1.96 הוא ינקו, קולר, קראוץ', תודה רבה סיסאיי על כלום ושום דבר, נקסט..

1,2. אני מבין שאתה מכין את נאום הסנגוריה לעטר עם כל ה זה לא אני בניתי והמצב היה ככה ועוד כל מיני בבלטים.
3. מעטים השחקנים שהגיעו בינואר וגרמו למהפך. 5 שחקנים? אשרי המאמין.
4. זה כבר לא עסקים זו טיפשות.
5. לא מהם תבוא הישועה.
6. זה היה בוני גינזבורג...

*אם לא יגיע לכאן משקיע בהקדם האפשרי ויבנה הכל מאפס, אנחנו צפויים להיות הפועל כ"ס של העשור האחרון...

אתה, רווח וכל האנטי עטר למיניהם אתם אויר מבחינתי, לא ראויים להתייחסות.
תהיה ענייני ותעביר ביקורת אחרי חודש עבודה אולי אני אתייחס אליך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש... - פיליפצ'וק - 22-Nov-2015 14:45

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים