שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עפ וואינט התקבלה החלטה.
27-Oct-2015, 22:55
הודעה: #25
RE: עפ וואינט התקבלה החלטה.
(27-Oct-2015 19:00)אלון כתב:  בתחילת דרכו כאן אוסידון קיבל תשבוחות כמו שאף מנהל לא קיבל כאן בעבר. בחודשיים האחרונים לערך נעשו לא מעט טעויות כמו: החתמת המונטנגרים, החתמת סיסאי, בניית הסגל הלא מאוזן, פעולות במצבת כח האדם (שאני אישית לא מכיר ולא מבקר) ועוד כל מיני דברים שיש לנו, הקהל, השגות לגביהן. יש אנשים שיעצמו עיניים ויגידו הכל בסדר ויש אנשים שירימו גבה וישאלו שאלות.
החכמה היא לפרגן כשצריך ולבקר שצריך, מי שעושה רק את אחד הדברים כנראה שמפספס דבר או שניים...

הגיע הזמן להפסיק לעשות דרמה מכל דבר. נעשו טעויות שנעשות במועדונים הרבה יותר עשירים ומסודרים ממכבי נתניה.
מנגנים לי פה על המונטנגרים האלה כבר שלשה חודשים כאילו שקרה פה משהו שעוד לא קרה בכדורגל הישראלי. ובכלל ,בוא נכניס לראש - בקבוצת דלת אמצעים (ולא רק) הסיכוי לפגוע בשחקנים זרים לא גבוה מלחתחילה, אז באמת מספיק כבר עם עריפת הראשים הזאת. נפלו עם סיסאי אולי ,נפלו עם המונטנגרים ואני יכול להתחייב לכם שעוד יפלו בעתיד.

והחכמה היא לא לשבת ולגרבץ ביד אחת וביד השנייה להתלהם בעזרת המקלדת.

ולגבי מה שאמרת קודם, בוודאי שגם אני חושב שיש הרבה מה לשפר ,אבל שוב, אני לא בא עם ציפיות גבוהות כי אני יודע בדיוק כמה אנחנו הישראלים לא ממושמעים, מעגלים פינות, ודוגלים בקיצורי דרך. זה קיים בהרבה תחומים ובטח ובטח בכדורגל.
וכן, אם אני בעלים אני מעיף פה את כולם ומביא הכל מבחוץ. שלא ישאר שום זכר לפרובנציאליות שלנו.

אז אמרתי את שלי אבל אני לא מבין למה צריך לחפור ולהתבחשש על זה בכל פוסט שני. למה זה תורם ??
הגיע הזמן אולי לתת קצת שקט למערכת ולהפסיק עם אווירת יציע העיתונות הזאת.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: עפ וואינט התקבלה החלטה. - אופיר34 - 27-Oct-2015 22:55

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים