שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
09-Oct-2015, 1:19
הודעה: #42
RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
(08-Oct-2015 23:04)זאב רווח כתב:  כולכם טועים ועידן צודק
אף פעם לא הייתם שחקנים אף פעם לא תבינו מה זה שחקן שסיים גיל נוער וצריך לשחק רצוף בכדי להתפתח , בקבוצת האם שלו הקהל יכול לתת לו בטחון המאמן יכול לתת לו בטחון גם אם יעשה טעויות כמו למשל עידו לוי בשנותיו הראשונות בבוגרים , מי לא זוכר כמה פנדלים הוא גרם בלי טעם ?

לכן שחקן שעולה מהנוער צריך איתו המון סבלנות בבוגרים בגיל הזה בדרך כלל לא יציבים גם מי שהיה כוכב בנוער אין לו יציבות בבוגרים דוגמאות רבות כמו חיים מסיקה ויוני סונדרס בני גילי שהיו כוכבי נבחרת ישראל בנוער ונבלעו בבוגרים עד שנעלמו ...

לצערי בכל עונה ילכו המון שחקנים מהבוגרים שימו לב , נגיד שמרגוליס יצליח בענק אז מכבי ת"א תשאיר אותו ? ברור שלא !!! ושחקן שיכשל נתניה תשאיר אותו ? ברור שלא .... נשארנו עם הבינוניים . מעל 10 שחקנים יתחלפו בכל עונה למה ? כי אין בסיס של שחקני בית , בחו"ל יש ליגת מילואים ששחקן יכול להתפתח כאן יש ליגה א או ב אבל זה לא אותו כדורגל , אין מתח אין קהל יש המון כסאח שחקן צעיר יעלם ברוב המקרים בליגה נמוכה בישראל דוגמאות ? מחלקת הנוער של מכבי חיפה של מכבי ת"א מי שלא מוצא קבוצה בליגת העל נעלם

אם יגיע בעלים רציני שישים לא רק כסף אלא גם מדיניות אז יכול הכל להשתנות תוך 3 שנים ובני נוער אני בטוח יעזבו מחלקות נוער גם של חיפה וגם של ת"א ובאר שבע בשביל להגיע לנתניה , במקרה כזה החיזוק יהיה רק 5 שחקנים זרים ואולי עוד ישראלי אחד או שתיים על מנת לרוץ לאליפות עם מחלקות בריאות מילדים עד בוגרים !!!

בימי דניאל יאמר היינו קרובים לזה

הגעתי למסקנה שבנושא הזה אין עם מי לדבר. אפילו טל שחשבתי שהוא בצד שלי מסתבר שלא. מבחינתם קח שחקן בן 18-19, דבר ראשון זרוק אותו לליגה שניה או שלישית בהשאלה. אם הוא יהיה שם כוכב תחזיר. אם לא אז הוא בלוף. זה לא עובד ככה! זו הדרך הבטוחה לאבד כשרונות. אני תמיד נותן את הדוגמה של אלמוג כהן. שחקן שחוץ ממלחמה וכסאח אין לו יותר מידי מה להציע. זרוק אותו לליגה א' ויש סיכוי לא רע ששם הוא ישאר ותוך שנתיים-שלוש-ארבע הוא חוזר לב"ש עם הזנב בין הרגליים וממש לא להפועל...
ואם לא טביב יכול להיות ששלומי אזולאי ועומר אצילי נתקעים רוב הקריירה בליגה שניה ואם לא שירצקי אולי אנחנו מפספסים את רועי קהת, ולא היה רחוק שגם אחמד סבע יזכר כשחקן ליגה שניה כל חייו ולא מלך שערי ליגת העל. המרחק בין גיחה קצרה כמושאל לבין להירקב בליגות האלה כל הקריירה קטן מאוד.
מדברים כל הזמן על מכבי פ"ת ועל כמה צריך ללמוד מהם. אני דיברתי עם אוהד מכבי פ"ת שרוף. אתם יודעים כמה חרא אכלה מכבי פ"ת מגידי קניוק? אז מה? אז זרקו אותו אחרי שנה? ניצן דמארי הביא אותם לירידת ליגה וכמעט לעוד אחת או שתיים עד שויתרו על שרותיו... המגן שלהם דור אלו לא התבלט ונלחם על מקומו עוד בנוער. אף פעם לא היה מדובר בכוכב או שחקן שפקד נבחרת כלשהי. למה הוא משחק? כי המנהלים החליטו שלא מביאים מגן ימני מבחוץ וזה מה יש. והבחור עושה אחלה עבודה! למעשה, עומר דנינו הוא השחקן היחיד שלדעתי אם היה בקבוצה עם מדיניות מסריחה כמו שיש אצלנו היה מקבל צ'אנס ויודעים מה? גם זה לא בטוח! וזה שחקן שאין ספק שימכר לא עוד הרבה זמן בכמה מיליונים לקבוצה בכירה בארץ או לחו"ל.

להביא מאמנים טובים? במכבי פ"ת המאמנים במחלקה נבחרים לפי שם המשפחה או שם המשפחה של האמא. כן, מה ששמעתם- רוב המאמנים במחלקת הנוער שלהם הם ממשפחת לוזון. ממש לקחת ולעשות קופי ופיסט. מקצוענות במיטבה!
מבחינת פיליפצ'וק דני פרדה הוא החלום הרטוב. אם הוא היה גדל אצלנו הוא כבר מזמן היה מוכרז כבלוף שלא מוצא עצמו באף מקום. בסופו של דבר כשחופרים עמוק מגלים שאם חוזרים 20 שנה אחורה מה שהמחלקה שם יצרה הוא אולי מרשים אבל מדובר בכמות מאוד מצומצמת של שחקנים אפילו ביחס אלינו.
מה כן טוב שם? המדיניות! המדיניות! המדיניות! וזו בקבוצה הבוגרת- שמשלבת בכל מחיר כמה שיותר שחקנים מהמחלקה שלה בקבוצה הבוגרת. בכל מחיר זה אומר גם במחיר של ירידת ליגה. אתם מוכנים לשלם את המחיר הזה? לא. גם אני לא. אז אני לא אומר לשלב בכל מחיר, אבל ח'ברה- אי אפשר לא לשלב בכלל!!! אפילו לא כשחקני ספסל??????????? אפילו לא בהדרגה?????? ישר ללכת ולהביא מכל הבא ליד?????? למה? אנחנו הולכים לרוץ לאליפות עם כל שחקני הרכש האלה?
תתעוררו!!! כי גם אם נשאר בליגה בעונה הבאה שוב נצטרך לבנות קבוצה מחדש!!! לאן בדיוק נגיע ככה? לשרוד ולשרוד? תסלחו לי- עם 17-18 מיליון ש"ח אפשר לעשות יותר מזה!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like עידן444's post:
ORENARIEL (0909-1010-2015201520152015), דוד חטב (1111-1010-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - עידן444 - 09-Oct-2015 1:19

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים