שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בני יהודה - מכבי נתניה
06-Oct-2015, 16:11
הודעה: #85
RE: בני יהודה - מכבי נתניה
(06-Oct-2015 15:03)אופיר34 כתב:  
(06-Oct-2015 14:52)טל.מ כתב:  אלעד גבאי טוב בהרבה מוורד. מרגוליס שחקן מצוין שלא יהיה פה כנראה בקיץ. לידור כהן אצילי קליימן וגבאי ועכשיו גם אייבינדר זו תשתית שלנו אין. לגבי קש אני מסכים . מהדקה ה35 לא ראו שום הבדלים ביננו לבינם..

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא מסכים לגבי גבאי. בטח שלא "טוב בהרבה"...
ומה מעניין אותי הקיץ עכשיו ?? מדבר איתך על העונה הנוכחית . מה יקרה איתנו בעונה הבאה אלהים יודע. זה לא הדיון כרגע.

כמו שעידן אמר, אין כמעט הבדלים במכלול לפחות בין 10 קבוצות בליגה הזאת וכולן יכולות לנצח את כולן, ותתפלא גם את 4 "הגדולות" אפשר להפתיע.
הכל בסוף יקבע עפ"י מזל, מומנטום, שיפוט, קהל, פציעות וקצת כדורגל....

(06-Oct-2015 15:00)טל.מ כתב:  קבוצת כדורגל מורכבת מבודדים לא ?וכשלבודדים יש יותר כשרון יותר קל לבוא לידי ביטוי. כהחלוץ המרכזי שלך הוא גמל שלמה ושל היריב נגיד סתם מאתמול עמאשה או אזולאי או דובב גבאי - אלה פערי איכות .

Sent from my iPhone using Tapatalk

והנה בלי הגמל שלמה נצחת את בני יהודה הגדולה.... מי אמר שזה לא יכול לקרות עוד כמה פעמים ??
ואל תגיד לי שהיה לנו מזל במשחק הזה כי אתה יודע שזה עובד נגדנו לא מעט פעמים.
גמל שלמה בטח לא תראה איחזה אתלט הוא
גמלי שלמה הם סדרה של חרקים בעלי גלגול חסר בתת-מחלקת תיקאים בעלי גוף ארוך וצר. ראשם בעל שתי עיניים גדולות, מחושים ארוכים ובעל יכולת תנועה טובה. רגליהם הקדמיות גדולות ומשמשות לאחיזת הטרף ותפיסתו. גמל שלמה קרוב למשפחת החרגוליים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: בני יהודה - מכבי נתניה - amir - 06-Oct-2015 16:11

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 12 אורחים