שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בני יהודה - מכבי נתניה
04-Oct-2015, 0:10
הודעה: #52
RE: בני יהודה - מכבי נתניה
(03-Oct-2015 22:49)טל.מ כתב:  חמזה שחקן לא רע ולא היו לי ספקות לגביו, אני בטוח שאורן יכול למצוא לך את דעתי עליו וכן למרות הכל הוא מאוהב מידי בכדור . השחקן שאני פשוט לא מחזיק ממנו ואתה כן הוא איילה. לגבי סיסאיי - צדק מי שאמר שהדבר היחיד הנכון שדורה עשה היום היה להוריד את השחקן המסורבל הזה לספסל. מצידי שלא ישחק יותר וישוחרר עד ינואר. לא מבין על סמך מה הוא הוחתם , הבנאדם זר לענף תוקע את המשחק איכשהו גורם לחמזה לחפש אותו כל הזמן אולי בגלל הזהות הגמבית. 3 משחקים אפס בעיטות לשער. דייייי הבנו.
לגבי הבכאילו קוליות .. תעשה לי טובה ? היינו צריכים לרדת עם מינוס 3 למחצית .. אז אלילת המזל היתה לצידנו ומזה אתה מסיק מסקנות ? עד הדקה החמישים כבר היה צריך להיות 5:0 ועד אז לא בעטנו למסגרת .. מילא תגיד שתי קבוצות גרועות מנסות לאיים אחת על השניה... משקוף, פעמיים 1:1, החמצה ממטר .. תהיה אמיתי לשם שינוי. יש לנו המון סיבות להיות מוטרדים.

Sent from my iPad using Tapatalk
אם לא היה לך ספקות לא היית מצהיר כל שני וחמישי שהקבוצה נחלשה השנה בקישור ושחמזה לא בליגה של ערן לוי. אז תן לי לחדש לך (ולא קשור להיום) ,לא רק שהוא בליגה שלו ,לדעתי אם מסתכלים על המכלול הוא עולה עליו. עם ערן לוי היום אתה לא מנצח ,ואת האמת לא רואה איך ערן מצליח לשחזר את העונה שעברה בלי שחקן מהסוג של קיודה לפניו.

וכנל לגבי איילה. כנראה שאתה צריך את הזמן שלך עם שחקנים. אחד הבודדים שתמיד בא לקבל כדור, שחקן שעושה דברים מדהימים על הקו, טכני. ונכון, חלש פיזי ומאוהב בכדור. בטל בשישים ליד היתרונות שיש לו.

ועשה לי אתה טובה.... מה אני אני אגיד לך המשחק הראשון בהיסטוריה שהקבוצה שמגיעה לפחות מצבים מנצחת. כמה פעמים זה קרה לנו בשנים האחרונות ?? רק שבוע שעבר עקצו אותנו פעמיים. אז באמת עשה לי טובה. ובטח שאני לא מסיק מסקנות. לא ירדתי ליגה שבוע שעבר ואני לא באירופה אחרי המשחק הזה. פרופורציות ידידי.

ולגבי המוטרדים , תזכיר לי מתי לא היית מוטרד ?? מה שיפה אצלך שאתה מוטרד בכל מצב. מנצחים, מפסידים,כולם חלשים סביבך, ואתה מוטרד...
צא מהחרדות. זה עוד מוקדם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: בני יהודה - מכבי נתניה - אופיר34 - 04-Oct-2015 0:10

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 14 אורחים