שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בני יהודה - מכבי נתניה
03-Oct-2015, 21:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Oct-2015 על ידי 21:35 אופיר34.)
הודעה: #47
RE: בני יהודה - מכבי נתניה
המשחק הזה הוא ההוכחה שבליגה הזאת הכל יכול לקרות למכבי נתניה - מירידת ליגה ועד פליאוף עליון, ובאמת הגיע הזמן שאנשים יתחילו להכנס פה לפרופורציות בתגובות שלהם. 10 קבוצות שכולן יכולות לנצח את כולן, וכרגיל אנחנו הכי חלשים והכי גרועים והמועמדים מס 1 לירידה.... באמת שנמאס...

ולא היינו גדולים היום, בטח לא במחצית הראשונה, ועל פי המצבים תיקו היה אולי יותר משקף, אבל זה הכדורגל וכמו שהפועל חיפה (שלדעתי חלשה מבני יהודה) עשתה 2 שערים מכלום ככה אנחנו כבשנו את שלנו היום (ושלנו דווקא היו שערים יותר של כדורגל). פעם הצדק איתך ופעם לא. ככה זה בכדורגל.

ולגבי המשחק -
נתחיל עם השחקן, חמזה - לא הייתי צריך את המחצית השנייה בשביל להבין כמה כדורגל יש לשחקן הזה. שהוא בא עם הפנים לשער קשה מאד לעצור אותו. טכניקה מצוינת , בעיטה טובה, אם יהיה קצת פחות דרביליסט יהיה עוד יותר טוב. אני רק מקווה שבמשחקים הבאים תהיה הצטרפות של יותר שחקנים להתקפה כך שיהיה לו גם עם מי לשחק.

לגבי השאר -
חסן זה חסן. לחוץ ,היסטרי ולא מדויק אבל הוא שחקן בית אז מותר לו כנראה...
מישנקו - פחות יציב וטועה יותר מידי בשני המחקים האחרונים. לגביו אני פחות דואג (ביחס לחברו שקצת יותר מלחיץ)
טגה - שחקן מוגבל, אבל נשמה, ואנחנו צריכים הרבה נשמות בימים אלו...
סיסאי - חסר כושר, ועוד מנסה לעשות דברים שהוא לא יודע ולא מסוגל. לא צריך לשחק יותר מחצי שעה וגם זה רק בתוך הרחבה
מרגוליס - נתן עבודה היום והצדיק את הקרדיט שקיבל.
הרוש - גריאטרי.... נמאס
סמיליאניץ - שיחק קצת יותר קדימה היום ודי אכזב, למרות שהיו לו דקות טובות פה ושם. עדיין הייתי רץ איתו קדימה ועם פירס מאחור

(03-Oct-2015 18:31)טל.מ כתב:  וואלה משחק מצחיק הכדורגל הזה ... במקום 5:0 לבני יהודה 2:1 לנתניה.
כמה תובנות היסטריות :
סיסאיי ליציע מרגוליס 9 אבידור בצדדים.
טל איילה חלש חלש חלש וכמעט עלה לנו בשוויון . הייתי בודק את נבו מזרחי במקומו.
ברק לוי סוף סוף הביא נקודות.
מילאן לא שחקן התקפה
חסן התחיל על הפנים והשתפר בהמשך
טגה יכול להשאר כמגן ימני ממש הופתעתי מהכושר שלו
מרגוליס סוף סוף מראה מה הוא שווה וגם חמזה.
צר לי על עומר פרץ אבל כנראה שהשנה אנחנו שוברים שיאי רצועות וחברת הביטוח פושטת רגל ..

מה נאמר - מזל טוב ! איזה גול של חמזה !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

תאמין לי הדבר הראשון שחשבתי עליו אחרי המשחק זה הפקפוק שלך בחמזה. אני מאד מקווה שאם לא קבלת מספיק הוכחות עד היום לגביו ,במשחק הזה גם הספקות שלך נעלמו (למרות שקשה לי להאמין שזה יקרה..). ישבתי ליד ידידנו חטב והגענו למסקנה שבבחירה בין ערן לחמזה אנחנו בוחרים בחמזה (ולאו דווקא בגלל המשחק הזה).

ומעבר לזה, תראה מזה... הקבוצה מצליחה להגיע למצבים ואפילו להבקיע....מי היה מאמין....

(03-Oct-2015 19:45)פיליפצוק כתב:  הדבר החיובי שהיחיד שאפשר להגיד היום על דורה זה החילוף של סיסיי באבידור, זה מה שעשה את המפנה.
אבל אז נזכרים שדורה הוא זה שהביא את "העמוד חשמל הזה" (מה הוא חשב לעצמו לעזאזל) וזה אחרי שהביא ושיחרר את ווקוביץ (היה בטוח תורם יותר מסיסיי).
אני מקווה מאוד, מאוד, מאוד שהוא לא יעשה את הטעות ובמשחק הבא יחזיר את סיסיי להרכב.

ואתה זה שרוצה את עטר חזרה ?? להזכיר לך כמה "עמודי חשמל" הוא הביא ? קיויו, בה, סאנוגו (ובטח שכחתי עוד כמה).
סיסאי לא היה צריך לפתוח ולא צריך לפתוח בעתיד הקרוב. סגנון השחקן שלו מאד ברור ולשם כך הובא. זה שהמאמן נותן לו לשחק הרבה מעבר למה שהוא יכול, וזה שהוא מנחה אותו לרדת כל כך אחורה, זה הבעיה. תן לו 20-30 דקות בשעת הצורך, ושישחק במקום הטבעי לחלוץ בדמותו ולא במקומות שהוא לא קשור אליהם
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: בני יהודה - מכבי נתניה - אופיר34 - 03-Oct-2015 21:20

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים