שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בני יהודה - מכבי נתניה
03-Oct-2015, 19:56
הודעה: #43
בני יהודה - מכבי נתניה
נקודות טובות:
1. ברק לוי- הביא נקודות
2. חמזה בארי- נפלא! אמרתי שהתלהבתי נגד בית״ר ומאז כלום ועוד נגלה בהמשך מי הוא באמת- היום הזכיר לי את המשחק נגד בית״ר והפעם גם היה תכליתי!
3. מרגוליס- שחקן שחקן! הוא ואולי ברק לוי המושאלים היחידים שהיו צריכים להביא.
4. יובל אבידור- גם אני קיללתי אותו המון בהחמצות והוא בטח לא מחליף לזגורי\סבע וההבאה שלו שנויה במחלוקת אבל ניתן היה לראות שהוא מוסיף מהירות(וכמה שיותר שחקנים מהירים כך ההתקפה שלנו תהיה מסוכנת יותר- בטח במשחק מעבר).
5. טגה- לדעתי לא יכול לשחק מגן. נופל בדברים אלמנטריים כי הוא אף פעם לא שיחק שם. הגול הראשון הוא תוצאה ישירה של חוסר המושג שלו. למרות זאת ראיתי אותו גם ברגעים הכי חשוכים במחצית הראשונה לוקח מנהיגות, מעודד את השחקנים, מרגיע אותם גם אחרי פס גרוע- ובמחצית השניה גם הראה כושר מדהים והיה כמו מנוע בצד ימין(בחלק הקדמי).

נקודות רעות:
1. צמד הבלמים- פשוט ביזיון! משחק שערורייתי. איזה חוסר תאום. איזה טעויות של ילדים... לראות ולא להאמין! אני חושב שבכל מהלך שבני יהודה השאירו שחקן מול שוער זה קרה כששניהם כמו חמורים רצו לשחקן אחד והשאירו שחקן אחר לבד. אם הם הצמד המועדף- יש להם הרבה עבודה יחד!!!
2. פציעות, פציעות פציעות!!!! וכל כך שטותיות!!! שחקנים בועטים בדשא... בועטים באוויר ובום... נגמרה עונה... בנוסף גם מרגוליס לא מסיים משחק... ושמעון הרוש אף פעם לא 100% כשיר... מה יהיה???
3. סיסאיי. עד כה הבחור לא רק שלא תורם... הוא מפריע!

בגדול מחצית ראשונה שחורה משחור!!! המון לחץ, נכשלים אפילו בפעולות פשוטות!!! זוועת עולם! בחילה!!! ביוב! גועל נפש!

מחצית שניה סיפור שונה... האם דורה גאון? האם אבוקסיס פראייר? בואו נקווה שלא כל שבוע נתחיל מ 1-...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
בני יהודה - מכבי נתניה - עידן444 - 03-Oct-2015 19:56

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 13 אורחים