שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עשינו רע ולמי?
21-Sep-2015, 10:35
הודעה: #16
RE: מה עשינו רע ולמי?
עידן, מי שמתעקש פה זה אתה ידידי.
אתה בצורה פופוליסטית מדקלם לי את הסיסמה הזאת של שחקני בית ולא מצליח להפנים ולהשלים שאין לך בדור הנוכחי אף כשרון אמיתי (וגם לא פחות מזה) שמגיע לו לקבל את הבמה ולקבל עדיפות על שחקנים שמביאים מבחוץ.

ולגבי פ"ת, קודם כל אותי לא שמעת מהלל ומפאר את מכבי פ"ת אז בוא נדייק בבקשה. מעבר לזה, כן בפ"ת הצליחו לייצר שחקנים בשנים האחרונות כמו נאור פסר, קניוק ודמארי. שחקנים מהסוג, שמה לעשות ,אצלנו לא גדלו בשנים האחרונות, ואל תגיד לי עכשיו לא גדלו כי לא טיפחנו, כי אני לא קונה את זה. תהפוך את זה איך שאתה רוצה אבל לא תצליח לייצר יש מאין גם אם אבי לוזון ינהל אותך מחר. זה חומר הגלם שיש פה ואיתו תנסה לעשות את המכסימום. שיהיה לך פעם בעל בית תוכל אולי להביא ילדים כשרוניים מחוץ לטריטוריה שבעתיד יוכלו להשתלב בבוגרת גם.

אני גם חוזר על הנושא של טוברוק (שמאד קל להתעלם ממנו) שלא קיים בשום מקום אחר בארץ ופוגע בצורה אנושה בטיפוח וקידום של שחקני נוער כשרוניים ושילובם בקבוצה הבוגרת. זה נתון מאד חשוב בכל הויכוח שלנו.

ואחרון, עברתי על ההרכב בתקופת לנדאו - אוזן, וסיהון, גזל, וזביטי אלו שחקני הבית ששותפו בד"כ. אם אתה שואל אותי ,היחידי שאולי הייתי חושב לשלב אותו היום זה גזל. כל השאר לא מתאימים (כולל אוזן שנמכר לחיפה בגלל הלב הטוב של שחר) ולא שווי ערך לשום שחקן שהבאנו מבחוץ, וגם אם כן ,עם כל הבינוניות שלהם לא תמצא היום במחלקת הנוער שחקנים אפילו ברמה של הנ"ל. עצוב אבל זה מה יש.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
מה עשינו רע ולמי? - amir - 20-Sep-2015, 20:33
RE: מה עשינו רע ולמי? - אופיר34 - 21-Sep-2015 10:35

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים