שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
היתר עבודה בשבת לכדורגל עאלק
11-Sep-2015, 14:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2015 על ידי 14:58 עידן444.)
הודעה: #25
RE: היתר עבודה בשבת לכדורגל עאלק
(11-Sep-2015 14:29)אלון כתב:  
(11-Sep-2015 14:26)עידן444 כתב:  יש רגעים, לצערי די נדירים לאחרונה, בהם אני נהנה לשמוע את תוכנית הספורט ברדיו האזורי. היום היה רגע כזה. תענוג גדול היה לשמוע את אחד מגיבורי ילדותי יגאל מנחם שנשאל בנושא השבת.

פשש יגאל מנחם...
אפשר תימצות לדבריו...?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

לצערי הייתי עם הילדים ושמעתי בחצי אוזן עד שקלטתי שזה יגאל מנחם. קודם כל אני לא זוכר אי פעם ששמעתי את הבחור מתראיין. אתה מדבר עם כדורגלן עבר, בחור ברמה האינטלקטואלית הגבוהה ביותר. רהוט. נעים.
סיפר שפרש בשיא הקריירה(שיא הקריירה זה אני הוספתי- הוא לא אמר את זה) בגיל 27(!!!)- בדרך כלל בגיל 27 יש לך לתת עוד 6-7 שנים של כדורגל. והוא שואל, למה אני במדינת ישראל לא יכול כיהודי מאמין להתעסק בדבר שאני כל כך אוהב? סטטוס קוו? גם היה סטטוס קוו לאורך שנים על זה שלא מוכרים בארץ חזיר והיום כן.
אנחנו צריכים להיות מאוחדים. למצוא את הפתרונות. אפשר! אם זה המצב כבוד גדול הוא לי שהפכתי לסמל בנושא הזה של הכדורגל והשבת. (פלטקביץ' הזכיר לו את אותו 0-5 מפורסם נגד מכבי חיפה שיצא רבע שעה לסוף באחד המשחקים הגדולים שנראו ורץ לבית הכנסת)
"אתה יודע שמכבי נתניה בעונה הזו ששיחקנו ביום שישי הגדילה את ההכנסות שלה ב 50%? היה תענוג! לכולם!"
שאלו אותו האם עוקב אחרי מכבי נתניה. האמת שהוא הפתיע אותו כשאמר:"כשהמשחקים לא בשבת אני הראשון בשער. אני נהנה לראות אותם. אני פשוט אוהב אותם. ניסיתי להתנתק ועם הזמן הבנתי שמהחיידק הזה שקוראים לו מכבי נתניה אי אפשר להרפא. היה משחק שהפסדנו לבית"ר ואני אומר לך... אני בן אדם מבוגר... וכמה אמוציות ורגשות. זה פשוט מדהים. זה זורם לי בדם".
פשוט היה כיף לשמוע אותו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (1111-0909-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: היתר עבודה בשבת לכדורגל עאלק - עידן444 - 11-Sep-2015 14:49

קפיצה לפורום: