שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
11-Sep-2015, 13:55
הודעה: #66
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
(11-Sep-2015 12:38)טל.מ כתב:  המשועמם לא משועמם בכלל. לנשוא הפוסטים שלך נמאס לקרא אותך בכל פינה בפורום מפזר חצאי אמיתות ושני שליש גוזמאות ושקרים אותם אתה מנסה להתאים לאג׳נדה שלך. לגופו של ענין - מכבי נתניה נכשלת ניהולית בכל מה שקשור לנוער. אם בהרכב הראשון של נתניה משחק שחקן בית אחד ועל הספסל אולי 2 כשגם להם אין סיכוי לראות מגרש, אבל מצד שני ישנם מספיק שחקנים ששוחררו ( לא נמכרו) שהם חלק לגיטימי מליגת העל ואנחנו ממשיכים להשאיל טלנטים שרק גדלו במקום אחר, הבעיה אצלנו.
האם ורד טוב מעדי נימני ? האם לליפשיץ אין מקום ב11 או בסגל של נתניה ? האם לוגסי טוב ממסיקה ? האם חיימוביץ בסוף הקריירה שלו הוא בר השוואה לעידו לוי או תירם ? כמה שערים הבקיע מרגוליס בשנתיים שלו בליגת העל ? אין מקום לנור ביסאן ? כמה הזדמנויות קיבל חן ראובן ע״י בנין עד שנזרק ? וכמה צלישר ?? לי זה נראה מעוות, צר לי.
כמו שכל הנוער של מכבי תא מתחיל לברוח ממנה - זו גם העצה שיש לי לנוער של נתניה . עדיף שתעברו מועדון כי הקבוצה הבוגרת לא סופרת אתכם. אין שם מדיניות שתקדם אתכם לאן שהוא. שם כל עובר אורח לרגע הוא זה שקובע. לכו למקומות שמקדמים צעירים ומאמינים בהם. אצלנו הכל חרטא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נתת דוגמה מצויינת לגבי מה שקורה במכבי ת"א והבריחה משם. כששחקנים יודעים שאין להם סיכוי להשתלב בקבוצה הבוגרת הם מעדיפים ללכת לאיפה שכן יהיה להם סיכוי. אף אחד לא משחק כדורגל מאז שהוא ילד כדי שזה יקטע בגיל 18. בטח לא מישהו שבאמת בכל הגילאים הוכיח שהוא טוב בזה.
אבל ח'ברה, במכבי ת"א זה מתבקש... זו אימפריה שהולכת לשחק באירופה. זו קבוצה שבאמת מביאה שחקנים שהם רמה מעל ברק לוי, מרגוליס ולוגסי. מה שקורה בנתניה זה בכלל לא בכיוון!!! בנתניה זה נטו התנהלות שגויה!

אופיר, את הכוכבים תביא מבחוץ אם אין כאלה. אף אחד כאן לא טוען שמסתובבים שחקנים תוצרת מכבי נתניה שיכולים להוביל את הקבוצה. אבל הם היו חייבים להיות השחקנים המשלימים כפי שהם עושים בקבוצות שהם משחקים בהם.
אם היה כסף ובמצב אידיאלי תן לי קבוצה של שחקנים ששיחקו בנוער + 2-3 זרים טובים ואני לוקח אליפות- טיבי, צדק, דגני, בן הרוש, אלמוג כהן, חן עזרא, פיראס מוגרבי, יחד עם שחקנים משלימים כמו בן שבת, נימני, מסיקה, ימפולסקי, ליפשיץ, יניב לביא(ק"ש לקחה אליפות עם חסארמה בגיל 39!), ברק בדש- יחד עם 2-3 זרים טובים אתה רוצה להגיד לי שאתה לא רץ בצמרת?
חוץ מזהבי ובוזגלו אתה רואה טאלנטים ישראלים שמסתובבים בליגה שהם יותר טובים מהרשימה כאן?
אתה אמנם לא מרחיק לכת כמו פיליפצ'וק- אבל להגיד שהנוער כאן לא מייצר כלום כבר 10 או 20 שנה זה חוטא למציאות!
ועל הדרך אין לי ספק שפספסנו לא מעט שחקנים כמו גיא אבנד, כמו גל גניש, אביב עזריה, מוחמד עאקל שלדעתי עם טיפול נכון גם הם היו שחקנים בליגת העל. ואני חושש שלעידו לוי ודודי תירם הולכים להצטרף גם דין גל, אביב אברהם ונור ביסאן. ולמה? באמת שאני לא יודע... אני לא ראיתי כאן כוכבים כאלה גדולים מגיעים מבחוץ.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
ORENARIEL (1111-0909-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות - עידן444 - 11-Sep-2015 13:55

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 15 אורחים