שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
10-Sep-2015, 22:27
הודעה: #51
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
לפחות תפסיק לשקר .. ? אתה אדם בזוי והזוי . ימפולסקי ? לא פה כבר 4-5 שנים. כחלון ? כל הזמן אני לא מבין למה שחררו אותו ומאלתרים על העמדה שלו כשהרוש פצוע. היחידי שבאמת טענתי כל הזמן שלא מתאים הוא צלישר. ואת זה לא רק אני טוען . אבל באמת אי אפשר לנהל איתך שום ויכוח . שיבושם לך, אתה מלך העולם האיש שתמיד צודק. וכן אני אפרגן למסרוואה כמו שפירגנתי לאבו עביד למרות כל מה שספגנו (וספגנו !) בגללו . אל תטיף לי ואל תלמד אותי מה אני חושב . אני לא אפרגן לשחקנים רעים שהביאו מבחוץ שמקבלים במה רק בגלל שהמאמן הביא אותם. אני לא אפרגן לארנון תמיר ולא לצלישר שקיבל קרדיט אין סופי, ואני לא אקרא כל שני וחמישי בלופים לחסן עידו לוי דודי תירם וכו רק כי לא גדלו בטוברוק. הלכת שבי אחרי החבר שלך לתיזה , שיבושם לכם. אני מקווה שאף שחקן נוער לא נכנס לקרא את דברי ההבל שלך או לוקח אותך יותר מידי ברצינות. ואם אתה לא מסוגל להבין שהשקעה קבועה של 4 מ שקל בשנה אמורה לתת פריון אם לא כל שנה אז כל שנתיים - בעיה שלך בלבד. אם אתה לא מסוגל לתפוס שמאמן לרגע לא אמור לקבוע איך יראה עתיד המועדון, עשה טובה לעצמך - שתוק ותשתדל לא לנהל אפילו פיצוציה

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות - טל.מ - 10-Sep-2015 22:27

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 14 אורחים