שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
10-Sep-2015, 21:38
הודעה: #50
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
(10-Sep-2015 18:27)טל.מ כתב:  אצלי בגנים כתוב לא להיות יס מן ולהבין שאין מצב שקבוצת הנוער לא מצמיחה שחקנים במשך שנים לבוגרת. יותר נכון למישהו אין אינטרס מינימלי לקדם אותם. למה ? אני לא דובר נתנייתית מצויה, אבל יש לי מספיק שכל להבין שאם כל שנה זורקים 4 מ ש״ח על קבוצות שכמעט כל שנה מגרדות את צמרת הליגות שלהם ומתוך זה כלום אבל כלום לא מגיע לבוגרים, אבל לעומת זאת קבוצות אחרות כן יודעות לשלב ולגדל שחקנים, שמשהו רקוב אצלנו בקבלת ההחלטות. אבל את זה מר דיק אני לא מצפה שתבין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יס מן ?? למה אני מקבל משכורת מאוסידון ?? הוא מממן לי את השכירות ??
אתה כל כך פרובקטור שמתייחס לכל שורה בתקשורת כאילו זה התורה מסיני שאתה פשוט לא מסוגל להביע דעה שלא זורמת עם מה שהממלכה השביעית דוחפת לך לראש (וזה הזמן להגיד שאני זיין שכל).

אף אחד לא זורק 4 מליון ואף אחד לא מבטיח לך שתצליח לייצר שחקן לגיטימי בגלל ה 4 מליון האלה. עם כל הכסף שתשקיע אתה צריך קודם כל חומר גלם ואם אין לך אותו (ואין לך) אתה צריך לייבא אותו ובשביל זה צריך הרבה יותר מה 4 מליון שלך.

ומה אתה מקשקש "שקבוצת הנוער לא מצמיחה שחקנים במשך שנים לבוגרת" ?? ירין חסן, עידו לוי, צלישר, שריקי, בן הרוש, ויקי כחלון, עזרא, מוגרבי, דגני, ימפולסקי... חלקם שיחקו יותר וחלקם פחות. רובם לא כוכבים אלא סתם ממוצעים, ומישהו אמר שכל שנה צריכים להעלות 10 שחקנים מהנוער ? בוחרים את השניים שלשה הבולטים ואיתם רצים.

ובכלל, אם יש מישהו שלא צריך להשתתף בדיון הזה זה אתה כי הג'ורה שאתה פתחת בשנים האחרונות על ימפולסקי ,כחלון ובעיקר על צלישר הופכות את כל הגישה הנגררת שלך לצבועה ודוחה. נתנו במה לשחקני בית ואתה מה ?? אתה תיתן קרדיט לשחקנים האלה ?? אתה תפרגן למסרוואה שכל הגולים יבואו מהצד שלו ?? אתה לא תדרוש לפטר את המאמן שבחר את השחקנים האלה ??

איכס....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות - אופיר34 - 10-Sep-2015 21:38

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 14 אורחים