שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
10-Sep-2015, 17:22
הודעה: #42
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
(10-Sep-2015 15:44)אופיר34 כתב:  לא מכיר שחקן שלא משחק ואומר דברים אחרים מהדברים שקנדה אמר. אז אמר.
אני דרך אגב חשבתי אז וגם היום שקנדה מגן לגיטימי והיה אמור להיות תחליף ראוי לטופי ,אבל כנראה שקרו דברים אחרים עם קנדה שגרמו לו לעזוב את הקבוצה.

ומה זה קיבל צ'אנס במקרה ?? למה דווקא אבו עביד ? למה לא מישהו אחר מטוברוק ?
אבו עביד קיבל את הצ'אנס כי אבו עביד סומן מלחתחילה כשחקן בעל פוטנציאל . אם אבו עביד לא היה מראה ניצוצות של כדורגל עוד בשנתונים הקודמים שלו הוא לא היה מגיע לבוגרים או שהיה מגיע ומנופה אחרי זמן קצר מאד.

אני עומד על שלי שבסופו של יום הכשרוניים ובעלי הפוטנציאל מצליחים להתקדם ומקבלים את הבמה ,וכל שאר הבינוניים ממשיכים עם הקריירה שלהם בכל מיני מועדונים קטנים ובינוניים. לצערי , נכון להיום לא תמצא אצלנו שום שחקן עם איכויות (והוא לא חייב להיות מסי) שלא מקבל הזדמנות.

בכל מקרה נראה לי שטחנו את הנושא עד דק (ומסכן אייל אנחנו מעייפים אותו...).
בוא נסכים לא להסכים בנושא הזה (כי ברב הנושאים האחרים אני דווקא כן מסכים איתך)
ניצוצות בשנתונים מוקדמים יותר הרבה מראים... גם הרבה יותר ממה שאבו עביד הראה. פה בדיוק הבעיה. שהוא קיבל הזדמנות במקרה ורבים אחרים לא מקבלים.
בנתניה יעדיפו לאלתר במקום לתת לשחקן צעיר לשחק. בקבוצות אחרות יתנו את הבמה לשחקן צעיר. אפילו שחקן צעיר שהראה פחות "ניצוצות".
הכל ביד המקרה. אל תשלה את עצמך אחרת.
אף אחד בתחילת השנה לא סימן את אבו עביד ואמר- הוא נראה נחמד- עליו אנחנו הולכים לבנות השנה- ויודע מה? אם כן זה רק מאינטרסים זרים של הצמד שכמעט ריסק אותנו. אבו עביד מהדברים היחידים שיצאו טוב מהעונה הקודמת וגם זה במקרה.
ולגבי קנדה- אני דווקא לא שמעתי הרבה שחקנים שנזרקים מקבוצה ואומרים שהמאמן אמר להם שהוא מרוצה מהם אבל זה פשוט לא תלוי בו... בטח לא שחקנים מסוגו של קנדה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות - עידן444 - 10-Sep-2015 17:22

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 9 אורחים