שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
10-Sep-2015, 14:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2015 על ידי 14:35 עידן444.)
הודעה: #40
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
(10-Sep-2015 13:40)אופיר34 כתב:  זה משהו איך אתם מסובבים את כל העולם ומייצרים ספקולציות העיקר שהתיאוריה שלכם תהיה מוצדקת.
כל הרכילות לא מעניינת. פתאום מזרחי קיבל הוראות ולקנדה כולם שכחו פתאום את המגרעות האישיותיות שגרמו לאי שיתופו.

אבו עביד לא אלבס ואפילו לא שמעון מנחם... אבל אבו עביד שחקן עם יכולות וראו את זה מהרגע הראשון שנגע בכדור. אם הוא היה גדל אצלנו מגיל 6 הייתם מדברים אחרת אבל שזה מגיע מטוברוק קשה קצת לפרגן. הוא קיבל את ההזדמנות כי היה מגיע לו לקבל אותה, לעומת אחרים שכנראה לא מגיע להם.

ולא הכל בלוף. יש כרגע שנתון בעייתי שלא מייצר שחקנים ובכח אין טעם לקדם רק כדי להראות טוב כלפי חוץ.
מחלקת הנוער תמשיך לעבוד, מאמנים יסמנו את הפוטנציאלים ואם אותם שחקנים יתמידו ויראו התקדמות וכישרון אני בטוח שיגיעו לבוגרת.

זה מה יש כרגע ועם זה ננצח

Sent from my LG-D855
לא לא לא ולא ושוב לא.
אבו עביד קיבל צאנס במקרה. במזל. או שלא במקרה כי באמת היתה הוראה כזו. עמרי קנדה אמר שלאורך כל הדרך יוסי מזרחי פירגן לו ואמר לו שהוא מרוצה ממנו והוא לא משחק בגלל דברים שלא תלויים בו. אתה רוצה לחשוב שזה בשביל להריץ את אבו עביד- תחשוב. אתה רוצה לחשוב שזה כדי להיפטר מהחוזה של קנדה בגלל הבעיות הכלכליות ופתח בחוזה שמאפשר להדיח אותו- תחשוב. אתה גם יכול לחשוב שהוא שקרן. אני אישית די בטוח שב' היא התשובה הנכונה.
כלומר, אבו עביד קיבל צ'אנס במזל ואל תחרטט אותנו. מה שכן- הוא לקח את הצאנס. השקיע. לא בכה שהוא לא בתפקיד שלו ועשה את המקסימום. בנוסף יש לו נתונים פיזיים מרשימים ורבים כאן, ואני בראשם פירגנו לו.
לדעתי כשאמרתי לא פעם שאם יתנו לו לשחק בתפקיד שלו- בלם\קשר אחורי הוא הואליד באדיר הבא- אין מחמאה גדולה מזו! בעיני באדיר הוא גדול שחקני המגזר בכל הזמנים ואבו עביד באמת מזכיר לי אותו. למרות כל האמור כאן אני בטוח שלא מעט אבו עבידים מצאו עצמם בליגה א' כאשר לא טיפלו בהם כראוי במרוץ השנים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות - עידן444 - 10-Sep-2015 14:35

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 15 אורחים