שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
10-Sep-2015, 11:39
הודעה: #34
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
(10-Sep-2015 10:19)עידן444 כתב:  די אופיר... די... למה מאמני הנבחרות רואים בצעירים של נתניה יותר מאשר רואים בשחקנים שהזכרתי שאמרת שראו בהם משהו מהרגע הראשון? מי היה בכל הנבחרות- דין גל או כל השוערים הצעירים שמסתובבים בליגה? מי היה בנבחרת נור ביסאן או כל שחקני ההתקפה הצעירים שמקבלים צאנסים במקומות אחרים?
גם שמתי לב לתופעה- אין אצלך אמצע. זה או שעושים מאביב אברהם הכוכב של הקבוצה שצריך להשאיר אותה בליגה או כלום. זה או ששמים את מסראווה בהרכב ושמים את כל האגף על הראש שלו או כלום. אתה מבין שאם דברים מסתדרים עם עומרי קנדה וויקי כחלון לא נפצע כל שני וחמישי אתה לא יודע היום מי זה אבו עביד ושיש מצב שהעונה דורה שולח אותו יחד עם דודי למקום אחר? הרי יוסי מזרחי השפן הזה קיבל אותו כבלם רביעי ומה שהביא את אבו עביד למקום שהוא נמצא בו היום הוא באחוזים נכבדים אלילת המזל.
אני לא רוצה שאלילת המזל תקבע עתיד של שחקנים. אני רוצה לראות מדיניות מסודרת בעניין הזה!

נתחיל דווקא עם אבו עביד, אתה הולך סחור סחור ומספר לי סיפורים ותירוצים אין סוף, אבל האמת היא הרבה יותר פשוטה - אבו עביד שחקן. נקודה סימן קריאה ! והוא ההוכחה שכשאתה שחקן עם כשרון בולט לעין תקבל את הבמה אם או בלי קשר למדיניות של המועדון. תן לי שם (בפעם השלישית היום...) של שחקן נוער שלנו ברמה של אבו עביד שלא מקבל הזדמנות ואני מוריד את הכובע.
אין פה שום אלילת מזל ואף אחד לא מתנכל לשחקני בית. יש פה מחסור באיכות וכל הבכי והנהי מסביב פשוט מיותר וחוטא למציאות.

וממש לא שחור ולבן, אני בעד אביב כי אני באמת חושב שיש בו משהו יחסית לאחרים, אבל אני לא מעוניין בשלב הזה לפחות של העונה להתחיל להריץ אותו ולספוג את דמי הלימוד המאד יקרים. אני מקווה שבהמשך העונה נגיע למצב יותר רגוע ובטוח ואז אני מצפה שאביב יקבל הרבה יותר דקות. עד אז הוא ,אתה ואפי ישראל תמתינו בסבלנות כי אי אפשר לדרוש מקום טוב באמצע מצד אחד ומצד שני להריץ צעירים במקביל.

ולגבי הנבחרת הצעירה - פתח את הלינק ותמצא לי שחקן אחד של נתניה
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%...7%92%D7%9C
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות - אופיר34 - 10-Sep-2015 11:39

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים