שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
10-Sep-2015, 0:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2015 על ידי 0:39 אופיר34.)
הודעה: #24
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
(09-Sep-2015 23:39)אלון כתב:  לא רוצה להיכנס לויכוח המאוס הזה, אבל השחקנים שציינת אכן קיבלו במה (וזה היה מזמן), להזכירך כמה קיללת אותם עד שהתרגלת אליהם? כמה ביקורות חטפו ממך (עד היום)?
מה שקורה היום (פרט לעידו וירין), אף שחקן נוער לא קיבל הזדמנות ממשית לאורך זמן. אף אחד במועדון לא סימן שחקנים צעירים בעלי פוטנציאל ו״הכריח״ את המאמנים לשלבם. לאף אחד אין (כרגע) תכנית מסודרת איך משלבים את שחקני הנוער בבוגרים. עזוב כרגע שמות מי כן מתאים ומי לא, אם אין שחקן שמתאים לבוגרים אז יש כאן כשל מערכתי.
לסיכום, אם לא תהיה תכנית מסודרת עם חשיבה לעתיד לעולם לא תגדל את המרגוליס והזגורי מבית. לא תמיד חייב כישרון כמו של חן עזרא כדי להצליח בבוגרים, לפעמים מספיק גם שחקנים אפורים כמו בן הרוש/דגני/סבן/אוזן ודומהם,לשחקנים כאלו דרושה סבלנות ועקביות.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אם לא היית רוצה לא היית נכנס Wink
ואני גם היום אומר לך שמבחינתי חלק מהרשימה הזאת גם היום בדיעבד לא בטוח שהיה מגיע לה הקרדיט הזה. וזה שנפלנו על פראייר כמו שחר שרצה לעזור לנו ושילם מליונים על אוזן וימפולסקי לא אומר עדיין שאני צריך לתת במה לשחקנים שלא עומדים בסטנדרטים.

והיום, תכניס לראש, אין אף שחקן שמגיע לו ולא קיבל הזדמנות. אין פה היום אפילו כאלה ברמה של קלימי ואוזן של לפני 15 שנה (והם לא היו מציאה).

ואין דבר כזה "להכריח" . כן , צריכה להיות מדיניות של שילוב צעירים וטיפוחם אבל זה בהנחה שיש מה לקדם ולטפח, והיום מה לעשות, מלבד השניים שלשה שקודמו אין הרבה מה לעשות. יכול להיות שמשהו מתפתח בגילאים הקטנים יותר ונוכל לראות מהם תוצרת בעתיד אבל בדור הנוכחי - נאדה ומספיק לפזר אשליות.

אני מקווה שמתישהו שיהיה לנו בעלים נורמלי נוכל להשקיע גם יותר כספים במחלקת הנוער ואז יהיה אולי יותר קל לייצר שחקנים איכותיים שבאמת יהיו שווים טיפוח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות - אופיר34 - 10-Sep-2015 0:38

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 13 אורחים