שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
09-Sep-2015, 23:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Sep-2015 על ידי 23:41 אלון.)
הודעה: #19
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
(09-Sep-2015 22:42)אופיר34 כתב:  נתחיל ממחרחר המלחמה האדון טל , בחיים לא השתמשתי במושג ״בלופים״. הם לא בלופים. מבחינתי הם חברה צעירים שחלמו בילדותם להיות כוכבי כדורגל אבל מה לעשות שאלהים לא נתן להם מספיק כשרון ברגליים. אתה יכול להמשיך עם הפופוליזם אבל הראשון שיזדעק על המערכת ויפרק אותה לחתיכות כאשר מישהו יעז לתת במה לשחקנים בינוניים רק בגלל היותם שחקני בית זה אתה אדוני.

עידן ואמיר, אני האחרון שיהיה לו משהו נגד שחקני בית. מבחינתי אם היה ניתן לבנות קבוצה עם 11 מקומיים הייתי המאושר באדם, אבל גם אתם וגם אני יודעים שזה לא המצב.
בשנים האחרונות יצא לי מידי פעם להגיע למשחקי נוער ואני אומר לכם ,עם כל הצער שבדבר, בדור הנוכחי שגדל במכבי נתניה יש אולי 2-3 שחקנים ששווים חשיבה על סגל הבוגרת וגם זה עם לא מעט ספקות.

מכבי נתניה תמיד ידעה לתת במה לשחקנים שבאמת הצדיקו את השתלבותם. קלימי, אוזן, זוויתי, נחייסי, בן הרוש, עזרא, מוגרבי, דגני הם רק חלק מהרשימה. נכון להיום לא רואה שום שחקן מקופח שלא מקבל דקות למרות שהוא טוב מאחרים שבאו מבחוץ.

וכן עידן, זגורי טוב מאביב ,ונבו טוב מביסאן וחיימוביץ משתלם יותר מעידו, ועומר ורד טוב ממסרוואה, ואין שחקן בית שעדיף על מרגוליס או לוגסי וכו׳ וכו׳.
אביב , חסן וגרשומוב (וסליחה שאני מכניס שחקן שהוא לא בשר מבשרנו) בין הבודדים שאולי שווים סגל ולכן הם בקבוצה ואני מאמין שגם יקבלו דקות פה ושם ואם יוכיחו את עצמם אני בטוח שאף אחד לא יתנכל להם.

בקיצור, אל תטמנו את הראש בחול. צריך להשקיע בנוער ולמשוך כשרונות מגיל אפס כדי שהעתיד יראה יותר טוב. אני מקווה שמישהו פועל בעניין. עד אז נצטרך לייבא מבחוץ.

לא רוצה להיכנס לויכוח המאוס הזה, אבל השחקנים שציינת אכן קיבלו במה (וזה היה מזמן), להזכירך כמה קיללת אותם עד שהתרגלת אליהם? כמה ביקורות חטפו ממך (עד היום)?
מה שקורה היום (פרט לעידו וירין), אף שחקן נוער לא קיבל הזדמנות ממשית לאורך זמן. אף אחד במועדון לא סימן שחקנים צעירים בעלי פוטנציאל ו״הכריח״ את המאמנים לשלבם. לאף אחד אין (כרגע) תכנית מסודרת איך משלבים את שחקני הנוער בבוגרים. עזוב כרגע שמות מי כן מתאים ומי לא, אם אין שחקן שמתאים לבוגרים אז יש כאן כשל מערכתי.
לסיכום, אם לא תהיה תכנית מסודרת עם חשיבה לעתיד לעולם לא תגדל את המרגוליס והזגורי מבית. לא תמיד חייב כישרון כמו של חן עזרא כדי להצליח בבוגרים, לפעמים מספיק גם שחקנים אפורים כמו בן הרוש/דגני/סבן/אוזן ודומהם,לשחקנים כאלו דרושה סבלנות ועקביות.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אלון's post:
דוד חטב (1010-0909-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות - אלון - 09-Sep-2015 23:39

קפיצה לפורום: