שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחיר ההצלחה בכדורגל
29-Aug-2015, 15:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2015 על ידי 15:08 עידן444.)
הודעה: #39
מחיר ההצלחה בכדורגל
(29-Aug-2015 15:02)פיליפצוק כתב:  
(29-Aug-2015 13:00)אופיר34 כתב:  
(29-Aug-2015 12:31)אלון כתב:  משה, עזוב שמות בוא נסתכל על דרך, ואין כזו.
אני מדבר עכשיו באופן כללי, מועדון כמו מכבי נתניה שלא נאבק על תארים כל שנה, חייב לאמץ לעצמו דרך/מדיניות בה הוא מטפח לפחות 2,3 שחקני נוער בכל עונה. לא כל שחקן נוער כשמסיים גיל נוער הוא טאלנט אך אם הוא עבר בנבחרות הצעירות או סומן כפוטנציאל אז המועדון צריך לעשות את המקסימום כדי שאותו שחקן ישתלב בקבוצת הבוגרים.
מצטער, נבו מזרחי, שמעון הרוש, עידן שריקי, שלו מנשה, שניר דורי, עודד גביש, אור ברוך, עמרי קנדה,ועוד רבים וגרועים שלא זוכר את שמם, לא נתנו לך שום ערך מוסף על פני ״הבלופים״ שאתה מכנה.
יחד עם זאת כל החתולים בשק/ הבלופים שמכרת ליעקב שחר/גולאהר, גם נתנו לך מספר עונות טובות וגם הכניסו כסף למועדון.
מה שכן, מדיניות ודרך אפשר להתוות רק כשיש בעלים רציני לקבוצה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מספיק כבר . אי אפשר לעשות יש מאין ! למה קשה להפנים ?? אין לנו בתקופה הנוכחית שום כשרון או פוטנציאל שמצדיק טיפוח. די עם האשליות האלה כבר. וזה ששחקן X בנבחרת לא אומר עדיין שהוא שחקן. לא רוצה להזכיר שמות אבל תאמין לי שגם שחקני הנבחרת האלה הם לא מציאה גדולה בלשון המעטה.

אז נכון שצריך לטפח וקבוצה חייבת שיהיה לה בסיס טוב בנוער כי שם נמצא הלב ,הרצון והאכפתיות אבל אין טעם לעשות את זה בכח כדי לרצות מישהו. אם צץ לנו פתאום כשרון או שחקן פוטנציאלי בוא נקדם ונשקיע בו כדי שבסופו של דבר יגיע לבוגרת ,אבל אם אין אז אין. נמשיך להחזיק מחלקת נוער כי זה חשוב לכל מועדון ונקווה שביום מן הימים יצמח פה דור שיוציא שחקנים יותר איכותיים לקבוצה הבוגרת.

ומהרשימה שהזכרת לא מוצא אחד מהנוער שעדיף על השחקנים הנ"ל (אולי דודי שלא נופל מגביש וגם לא בטוח)

כמעט כל השחקנים שהזכרת שהגיעו מבחוץ, טובים יותר מהבלופים המקומיים שוויתרו עליהם.
ושוב אני עושה הפרדה בין הלא יוצלחים שוויתרו עליהם לבין אלה שמכרו אותם כדי לשרוד.
לכן אני אומר, אם אנחנו חפצים להתקדם קדימה ולא לדשדש בבינוניות, אז או לסגור את המחלקה הכושלת הזו שלא מניבה כלום מעבר לבינוניות ולהביא מבחוץ, או לעשות חריש עמוק במחלקה הזו ולהעיף את כל החטייארים משם ולהתחיל להביא אנשי מקצוע שיצמיחו כדורגלנים ולא כל מיני בלופים עם ג'ל בשיער, גם על חשבון השקעה בבוגרים אין לי בעיה עם זה.

למה שנציין את אלה שהצדיקו את הבאתם(שהם מיעוט)? איתם אין לנו בעיה. להפך. שיבואו כמה שיותר דדים, ושלחים, ואיוונירים, ושכטרים, ואחמד סבעים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
מחיר ההצלחה בכדורגל - עידן444 - 29-Aug-2015 15:07

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים