שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16
24-Aug-2015, 12:35
הודעה: #65
RE: שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16
(24-Aug-2015 12:25)אופיר34 כתב:  
(24-Aug-2015 11:52)אלון כתב:  אתה (כהרגלך) תמיד צודק. "הצליח עם אבו עביד, זה אומר שיצליח עם דודי ?" נו באמת. בוא נוותר על כל שחקני הבית הפוטנציאלים ונחיה מהשאלות (ברק לוי, מרגוליס,זגורי ודומיהם) ושחקנים גמורים ולא מוכחים (שמעון הרוש/חיימוביץ) ובשנה הבאה כשתצטרך למכור שחקן בית (כמו השנה את אבו עביד) כדי להתקיים או לחילופין לבנות קבוצה על בסיס קיים, לא יהיה לך, למה? כי אתה עסוק באיך לסתום חורים היום ולא חושב על המחר.
בקיצור ההנהלה מתחלפת והניהול אותו ניהול או יותר נכון השכונה אותה שכונה.

אני חושב שאני צודק כמו שאתה חושב שאתה צודק. מה הבעיה פה לא הבנתי.

נהיית לי אפי עכשיו עם שחקני הבית האלה ??

זה כדורגל מקצועני. קבוצה צריכה שיהיה לה בסגל את השחקנים האיכותיים ביותר (לדעת הצוות המקצועי) שהיא יכולה להעמיד במסגרת התקציב שלה. הכי אידיאלי שיהיו אלה שחקנים תוצרת בית ,אבל אם אין בבית מספיק שחקנים איכותיים אז מה לעשות , מתחילים לחפש בחוץ מציאות בשקל וחצי (איילה , גרשומוב , מרגוליס וכו') ,לצד שניים שלשה יותר מוכרים ומנוסים.

אין לך היום בבית מגן שמאלי יותר טוב מהרוש או בלם עדיף על חיימוביץ אז בוא נפסיק עם הדמגוגיה של שחקני בית. לא מכיר שום כשרון אמיתי ששווה משהו ולא קיבל הזדמנות בנתניה. בסופו של דבר הטובים באמת מוצאים את מקומם בקבוצות ליגת העל ולא בליגה שנייה או שלישית.

אז זה מאד איני לצעוק שכונה וניהול קלוקל .בסוף מישהו צריך לעשות את העבודה ולקבל את ההחלטות. וכן, בדרך הוא יטעה גם. אי אשפר שלא ,בטח בתנאים הקיימים.

ועכשיו אתה בכלל מסודר. קבלת גיבוי מטל.....Smile
לא איני ולא בטיח. לא יהיה לך שחקן בית טוב מכיון שאתה לא מכשיר אותו לכך. אם לא הייתה לך הסבלנות עם דגני/בן הרוש/מוגרבי/אוזן/סבן ודומיהם לא הייתה מקבל עליהם שקל בניגוד למיליוני השקלים שקיבלת עבורם. כשאתה משחרר שחקנים כמו עידו לוי ודודי תירם ולא נותן צ'אנס לאחרים אז לא יהיה לך מה למכור או על מה להתבסס בעתיד. ואל תספר לי סיפורים על "כשרונות אמיתיים" מכיון שאף אחד מהשמות שהזכרתי (וגם אבו עביד) לא היו כאלה בתחילת דרכם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16 - אלון - 24-Aug-2015 12:35

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים