שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערבות להלוואה
13-Aug-2015, 7:24
הודעה: #2
RE: ערבות להלוואה
החלטת העיריה להעניק ערבות להלוואה ארוכת טווח למכבי נתניה,זו הבשורה הגדולה ביותר שהתבשרנו מאז הגעת יאמר ואולי גדולה מימנה.
ללא ההלוואה הזו(ולמרות שעברנו בבקרה..לפחות חלקית על פי קאדר השחקנים שמופיע באתר ההתאחדות),לא היתה מגיעה נתניה בתצורתה הנוכחית.
ועל זה מגיע "שאפו" ענקי לשני אנשים,למרים פיירברג ולדורון אסידון שניהל ב6 שבועות האחרונים את המועדון כאילו יש לו הלוואה ובמקביל גרם לעיריה כמוצא אחרון לערוב למועדון.

נוח לי לכתוב ב"יד נקייה",כי אני לא שם ולא מסתובב שם וניזון כמוכם מכותרות(כשמעט ניסיוני מאפשר לי לצנזר את מה שצריך).

מקווה מאוד שתלקח הלוואה בגובה הנכון,
והגובה הנכון הוא גובה החובות פחות התרומה של האמריקאים.
.המועדון חייב להתחיל את 15/16 נקי מחובות ומאוזן ולסיים את העונה באותו איזון,בלי הרפתקאות בדרך ובלי להתפתות לשמור על משרות מיותרות ולהחזיר את מה שצריך להחזיר לשפיות אחרי ששגב פרץ הכל בדרכו הניהולית.
ולהמשיך לצמצם את כל הנילוות והאופרציות ולהשקיע את הנותר בתקציב שחקנים נכון.

הלוואה צריך גם להחזיר ולדאוג שהשקל הראשון בתקציב כל שנה יהיה מסומן החזרת הלוואה,צריך לזכור שערבות היא כמו הלוואה והערב הוא הציבור הנתנייתי כולו ולכן בשנים הקרובות ועד שיגיע בעלים שיכסה את ההלוואה מכספו,מכבי נתניה תיהיה קבוצה צנועה ורזה וגחמות האוהדים יהיו זקוקות לאיפוק והשקעה בתוך המועדון ולא ברעשי רקע מיותרים ובמעשים שלא יוסיפו לנו כבוד.
כפי שכתבתי בתחילת הקייץ,זה זמן האוהדים והזדמנות חד פעמית לפניהם,להכנס פנימה ולהשפיע.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
ערבות להלוואה - amir - 13-Aug-2015, 0:22
RE: ערבות להלוואה - אייל ס - 13-Aug-2015 7:24
ערבות להלוואה - mordii2 - 13-Aug-2015, 9:06
RE: ערבות להלוואה - Haziz23 - 13-Aug-2015, 12:24
RE: ערבות להלוואה - amir - 13-Aug-2015, 10:22