שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים
15-Jul-2015, 23:16
הודעה: #17
RE: מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים
(15-Jul-2015 22:00)אייל ס כתב:  עידן,אין לי מושג מה עלות מלול אבל בטח לא הרבה יותר מחייל ואם לא מלול אז "כחלון" שניהם זה לא הפער בין קולה לקינלי.
קולה עולה(כישראלי)כולל הדירה והרכב קרוב למיליון ש"ח,זה סבע+מרגוליס+הירש+בוארון/נבו יחד.

ולגבי ה"מספרים",מכבי נתניה שיחקה בעונה האחרונה בשיטה שגרמה לשניים להבקיע 24 מתוך 46 שערים,ערן הבקיע 4 שערי שדה ו7 בעיטות עונשין מ11 מטר.

השנה נתניה תשחק אחרת,הכדורים לא יעברו אצל פנומן אחד שיבעט או ימסור(וינצל את המהירות ויכולת הפריצה של החלוץ) ולכן השערים יתחלקו שונה ולהערכתי במידה ונפגע בחלוץ(והכסף הוא לא שם המשחק),להערכתי נבקיע לא פחות שערים שיתחלקו על 3/4(החלוץ/מרגוליס/סבע/טל איילה) שחקנים שיבקיעו כ30 שערים והשאר משאר משחקני הקבוצה.
ההבדל יגיע מהחלק הדפנסיבי,בעונת 14/15 הקבוצה ספגה 54 שערים,אני מקווה שהשנה נספוג פחות מ40.

מניסיון העבר(של כל קבוצות הליגה),השחקנים שעשו זאת בעונתם הראשונה היו שחקנים זרים זולים או שחקנים שהגיעו מליגות נמוכות ולאוו דווקא הזרים היקרים/הישראלים שחזרו מחו"ל(זהבי הוא חריג)/שחקני הרכש היקרים.

(15-Jul-2015 20:34)אלון כתב:  עדיין לא הגיעו שחקנים של ״מספרים״ במקומם של אלה שעזבו/נפצעו והיו אחראים על 80% מהשערים שלנו.
מאמין ומקווה שדורה יודע זאת ושומר את הכסף בשביל השחקנים הנ״ל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מרגוליס זה שחקן של מספרים(רק צריך לתת לו לשחק),סבע זה שחקן של מספרים(תן לו לבעוט בעיטות עונשין ובכלל תקבל יותר מה11 של ערן שמתוכם 7 מ11 מטר),איילה שחקן של מספרים,משוכנע שנמצא חלוץ של מספרים ואולי שחקן נוסף לרוטציה של 5/6 שערים בעונה.
זה הרבה יותר מערן וקאיודה וקאיודה וערן,שזה כל מה שהיה לנו בעונה שעברה(וזה המון אך לא מספיק).
אני שמח על פרץ האופטימיות והלוואי ויקרה אבל איזה מספרים יש למרגוליס ואיפה בליגת הנוער ? ואיילה מוכשר אבל עוד לא עשה כלום ופתאום סבע הלא יציב והמפוזר נהייה המושיע שלנו אולי כן אולי לא כנראה שנצטרך לחזור לספר התפילות.בכל מקרה העונה תקום או טיפול על תלכיד קבוצתי חזק חדר הלבשה בריא ולחימה חסרת פשרות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים - amir - 15-Jul-2015 23:16

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים