שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מי שלא רוצה שאכתוב יותר בפורום רק שיכתוב ויסביר למה ואני לא נכנס יותר
01-Jul-2015, 15:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jul-2015 על ידי 15:32 זאב רווח.)
הודעה: #50
RE: מי שלא רוצה שאכתוב יותר בפורום רק שיכתוב ויסביר למה ואני לא נכנס יותר
עידו בן עמי היקר דבר ראשון אני לא מפחד להיחשף עברתי את הזמנים של לפחד אז ככה שיש לי רק להרוויח מלהיחשף אם למשל חברת נותנת השירותים תתן ללא הוראה של שופט שלום או מחוזי את הפרטים האישיים שלי היא חשופה לתביעת ענק שאני בספק אם היא תעמוד ותרצה לקחת סיכון בשביל מישהו שמטריד בדעותיו ובביטוייו את חבורת אוהדי מכבי נתניה הלבנה ...

דבר שני זכותי לכתוב כאן כמה שאני רוצה יש לך בעיה עם זה תגיב על כל תגובה שלי כל עוד אני לא מקלל אותך אין לך "קייס"

אבל זה לא הענין כאן

הענין הוא שכמה שאתה סייבר וננוסייבר והאקר אתה 0 בלהיות אוהד , אני יודע שאני צודק לכן רק הזמן והניסיון יפקחו את עיניכם

איציק כהן כשאבינועם ברק רצה להיכנס להנהלה נלחמת נגדו וביקשת את עזרתי

זיו פלם אתה טמבל בזכותי ובזכות rafi475פורום הקופסא היה שווה משהו , נכון הרבה פעמים נכנסנו אחד בשני במתוכנן לעורר ענין אבל זה עבד מצויין עד שניסו לצמצם לנו את חופש הביטוי ואז עזבתי ורפי עזב והצטרף לאתר כדורגל

היו לי הצעות להיות עיתונאי למרות שלא עשיתי קורס ולא רציתי

חברים אני לא חייב ולא מעוניין לחשוף את עצמי כי זה פורום של כדורגל אין חובה לגלות ואם כן למה יש מושג כזה כינוי ? שוב אתמול אריאל אמר אמת זה לא בגלל הכינוי אלא בגלל התוכן

אם אתם לא רוצים אותי ובלי סיבות של כינוי או שטויות כאלו למה אתה נגד הקבוצה כי כל אחד חושב לפי מה " שלדעתו טוב לק בוצה "
באמת אם לא תרצו אותי לא אכנס כאן יותר אבל שוב תנו סיבה הגיונית תגידו שאתם לא מסוגלים להתמודד עם דעות שונות משלכם ואתם מעדיפים להיות כמו עדר

תזכרו רק שאם כל הדעות יהיו אותו הדבר אין טעם לפורום
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מי שלא רוצה שאכתוב יותר בפורום רק שיכתוב ויסביר למה ואני לא נכנס יותר - זאב רווח - 01-Jul-2015 15:19

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים