שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
28-Jun-2015, 17:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jun-2015 על ידי 17:12 אלדד.)
הודעה: #19
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
(28-Jun-2015 16:42)זאב רווח כתב:  אלדד שים לב בכל קבוצה שעטר הגיע הוא זרק שחקני בית והביא שחקנים נאמנים אליו
בנתניה הוא זרק כל שחקן בית שהראה ניצוצות דוד חטב יסביר לך כמה הוא הרס נוער טוב
במכבי חיפה כנ"ל אתה לא זוכר אבל אני זוכר איך בנתניה נשארו המומים אחרי שהוא לקח את חן עזרא נפל על מוגרבי וגם את דג'אני חמד לקחת
מה יצא בסוף שעשו לו בחיפה דווקא ובנתניה דג'אני חיבל בקבוצה אייל סגל יספר לך

בהפועל חיפה הוא שיחזר את נבזיותו ונכשל בכל זאת , הוא שחרר את שחקני הפועל חיפה מבית להפועל עכו , הביא את .... דג'אני חחחח ועוד מלא לגיונרים שכשלו והשאירו בחיפה קבוצה שבורה שניצלה בנס בזכות מאמן הבית שלהם טל תנין

כן אני לא סובל אותו בגלל המון דברים , אימונים סגורים , התעללות בשחקנים והוריהם ( לא יכול לשכוח איך התעלל הלירון וילנר בזמן שהוא נפרד מאחיו שלומי וילנר ז"ל , זה לא שהוא לא ידע שאחיו חולה אנוש ובכל זאת התעלל בו , לא ניתן להבנה ) , וכמובן מי ישכח את מאמן הסנדוויצ'ים שחיפש עוד כמה שקלים כשהוא מרוויח מעל מליון שקל במכבי נתניה !!!!

הטענות שלך שהוא לקח לנו שחקנים בתור מאמן חיפה?? אתה רציני? , מעניין שבתור מאמן נטו אין לך טענות אליו . איזה שחקני בית טובים הוא שחרר??

שים לב לכמות השחקנים שעטר טיפח אותם והביא אותם לטופ:
אלמוג כהן ,אמייה טגה ,דלה ימפולסקי ,חן עזרא ,יחיאל צאגי ,שניר גואטה ,אוראל דגני ,פיראס מוגרבי , עומרי בן הרוש ,איתי שכטר , כל השחקנים האלה חייבים את הקריירה שלהם לראובן עטר שנתן להם אמון ולשחק.

את מי עטר פיספס? כל השחקנים האלה לא שווים כלום עובדה שכמעט אף אחד מהם לא בליגת העל : ריף מסיקה? עדי נמני? מעוז סמיה? גל גניש? גיא גומברג? אלון וייסבורג? חן ראובן? מתן בלסטרה? ירדן כהן?

ואם מדברים על לא מאמין בשחקני נוער , בני לם בכבודו ובעצמו מייבש את ראול גרשומוב בכדורגל החופים, לא נתן לו לשחק דקה גם כשהוביל, בטוח שהוא לא ישים עליו גם בכדורגל דשא.. מה שבטוח אצל עטר ראול היה מקבל את ההזדמניות שלו בהרכב , או אפילו פותח כל משחק
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום - אלדד - 28-Jun-2015 17:00

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים