שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני נשאל מפעם לפעם
05-Dec-2013, 11:33
הודעה: #8
RE: אני נשאל מפעם לפעם
אי אפשר להגיד בצורה כזאת גורפת שכל בעלים של כל קבוצה מתישהו יקבל גידופים, השמצות וקללות.
אני מסכים שיש הרבה כפיות טובה אצל לא מעט אוהדי כדורגל בארץ אבל מצד שני קהל (ובטח הקהל של נתניה) יודע להעריך ולהוקיר בעלים שבאמת עושה ותורם לטובת המועדון שרכש. ואני יודע שעכשיו כולם יזכירו לי את יאמר. אז גם יאמר בשנתיים שלש הראשונות שלו לפחות קיבל הרבה אהבה וכבוד מהקהל (וזה שהקהל לא הגיע למשחקים לא קשור להערכה שקיבל), בשלב מסוים ליאמר נמאס מהצעצוע גם בגלל הבטחות שקיבל ולא מומשו וגם בגלל מיעוט הקהל שהגיע, ואז התחיל תהליך של פירוק הקבוצה מנכסיה. זה נעשה בצורה חדה, מהירה ולווה גם בהצהרות שלו שלא תרמו להרגשה הקשה שגם ככה כולנו חווינו.
אז עם כל הכבוד לבעלים שמגיע ושם כסף ,אי אפשר לצפות מאוהדים שהולכים עשרות שנים עם הקבוצה שישבו בשקט ויגידו אמן כאשר בעלים (ולא משנה איזה) עושה ככל העולה על רוחו במועדון עם כל הרבה מסורת וקהל.
בסופו של דבר שיש לך בעל בית שבאמת מגיע מאהבה ועם רצון להשקיע ולשנות הוא יקבל את כל התמיכה ,גם שלא הולך. אלונה ברקת, שחר, יאמר בתחילת הדרך הם דוגמאות טובות, לעומת זאת בעלים שכל כוונתם לקבל כותרות, לקדם את עסקיהם או למלא את זמנם הפנוי יקבלו בשלב מסוים גם גידופים וקללות. טביב , יואב כץ ואשר אלון הם סוג הבעלים הזה.
בשורה התחתונה, זה לא שחור ולבן. אנשים טובים עם כוונות טהורות יקבלו גב מאוהדים בטוב וברע, הסוג השני של הבעלים לא יקבל את התמיכה, ואם אתה שואל אותי ,בצדק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אני נשאל מפעם לפעם - לואיס מרין - 05-Dec-2013, 10:47
RE: אני נשאל מפעם לפעם - אופיר34 - 05-Dec-2013 11:33
RE: אני נשאל מפעם לפעם - לואיס מרין - 05-Dec-2013, 12:57
RE: אני נשאל מפעם לפעם - לואיס מרין - 05-Dec-2013, 15:45
RE: אני נשאל מפעם לפעם - לואיס מרין - 05-Dec-2013, 16:00