שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
14-Apr-2015, 9:22
הודעה: #49
RE: האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
משהו כנראה בתגובות שלי מציק לך וזאת לא הפעם הראשונה. פעם שנייה בהיסטוריה ?? כנראה שגם הזכרון לא משהו, אבל עזוב קלטתי כבר את הראש לך. אני אגיד X אתה תגיד Y .סבבה זאת זכותך. ואני לא גאון ולא בטיח , בסה"כ אחד "שמעז" לצאת בביקורת כנגד מלך השכונה....
וניגש לעובדות - אני פעם הכחשתי את המעורבות של ערן לוי במספרים של הקבוצה ? מישהו אמר שאין לו חלק בהצלחה (אם אפשר לקרוא לזה הצלחה) של הקבוצה ?
כל מה שאני אומר זה שיש עוד כמה פרמטרים שצריך להסתכל עליהם. ומקצוענות זה לאו דווקא בעיות משמעת. בנושא הזה ערן לוי באמת השתנה לטובה.
אבל...
אני לא מקבל ששחקן מקצוען בליגה מקצוענית סוחב משקל עודף מהיום שהתחיל לשחק כדורגל.
אני לא מקבל ששחקן מקצוען ב 90 אחוז מהזמן עומד במגרש
אני לא מקבל ששחקן מקצוען מניף ידיים "ומשבית" שחקנים באמצע משחק כי מישהו לא מסר לו
אני לא מקבל ששחקן מאבד אין ספור כדורים פשוטים במשחק ולא חושב אפילו בצחוק לתקן את טעותו.

ותתפלא, כן. ג'ורדי ומכבי הם מודל לחיקוי עבורי ובדר"כ כשיש כזה טאלנט בליגה הגדולות והעשירות דואגות שהוא יהיה חלק מהסגל שלהן. פה זה לא קורה. אז אתה יכול להתעלם מההתעלמות השיטטית של הגדולות מהשחקן במשך שנים ארוכות, מבחינתי זה מעיד על משהו.

בשורה התחתונה ועם כל מה שאני חושב מיקצועית על ערן לוי, אני אומר שוב, ההתנהלות שלו בכל המשבר שפוקד את הקבוצה בשנה האחרונה היא למופת ובאמת ראויה לציון, אבל אני מנסה לעשות את ההפרדה בין ההתנהלות האישית לבין המקצועית ושם יש לי בעייה. אתה יכול לאהוב את זה או לא. זו דעתי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"? - אופיר34 - 14-Apr-2015 9:22

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים