שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
14-Apr-2015, 3:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Apr-2015 על ידי 3:23 Gadi.)
הודעה: #46
RE: האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
(14-Apr-2015 0:17)אופיר34 כתב:  אז ידידי הפסימיסט הנצחי האדון טל מ. ועורך דינו הצמוד האדון גדי (תאמין לי שטל מ. יכול להסתדר גם בלי הסנגוריה שלך. כל מילה שלי לבחור אתה פתאום קופץ Confused), חוזר ואומר לשניכם ,מספרים זה יפה. זה מצוין לסטטיסטיקה ,זה בעיקר מעולה לכתבי ספורט שפותחים טבלאות ורואים את ערן לוי מככב שם. אני בתור אוהד רואה עוד כמה דברים בשחקני כדורגל מלבד פס גדול פעם בשבועיים או פנדל מושלם אחד לחודש.
אם נלך לפי המספרים אז ראובן עטר שם את רוני לוי בכיס הקטן וכולנו יודעים (כך אני מקווה לפחות) שלהזכיר את שניהם באותה נשימה זה על סף המעליב.
אתם מוכנים לעצום עיניים, להשאר עם הבינוניות הזאת וחוסר המקצוענות זו בעייה שלכם. אל תטיפו לי ואל תלמדו אותי מזה כדורגל. מספרים גם אני יודע לקרוא.
ערן לוי שחקן עם כשרון ברגליים שאף קבוצה רצינית בארץ לא מוכנה לחשוב עליו אפילו בצחוק. שאלתם את עצמכם פעם למה ??
אז אני מתעתד ושואף גם להכנס לרשימת הרציניות והגדולות האלה וכשנהיה שם ,עם כל הכבוד, לערן לוי לא יהיה מקום שם !

ודרך רגב, תוסיף גם את רועי קהת לרשימה.

לדעתי זאת הפעם השנייה בהיסטוריה של הפורום שאני מגיב לך בכלל אבל כרגיל כשאין לך מה להגיד אתה עובר לפסים אישיים.
לשמוע אותך בא בטענות על זה שמישהו "קופץ" ומגיב לכל הודעה שלך זאת ההגדרה של אירוניה.
עו"ד צמוד? למה כי מישהו פה העז לחלוק עם גאון הכדורגל אופיר? הדעה שלך לא שווה יותר מאלה של כל אחד אחר כאן. בינתיים חוץ מססמאות לא שמעתי ממך דבר טעם אחד.

ואם נחזור לעניינים מקצועיים. כן מספרים זה מצוין לסטטיסטיקה וגם למצב בטבלה. לא משנה איך תנסה להפוך ולגמד את זה בלי הבישולים והשערים של ערן לוי אנחנו לא איפה שאנחנו היום. אתה יכול להגיד פס פעם בשבועיים ופנדל פעם בחודש, חבל רק שיש דבר קטן שנקרא עובדות.
השחקן אחראי באופן ישיר ל-17/42 השערים שלנו ובאופן עקיף כנראה שלעוד כמה.
מה עוד יש לראות פה? אני לא אומר שערן לוי הוא השחקן המושלם, רחוק מזה(ואם היה בטוח לא היה משחק אצלנו), אבל הוא כן הוא אחד השחקנים הטובים בליגה מחוץ לקבוצות עם שאיפות אליפות.

סלח לי אבל הטיעונים שלך מגוחכים. אף קבוצה רצינית בארץ לא מוכנה להסתכל עליו? ממתי אנחנו מביאים רכש לפי הדעה של ג'ורדי? אתה מצפה שנגנוב שחקנים למכבי ת"א, חיפה או ב"ש? אנחנו בליגה שלהן בכלל באיזשהו פרמטר?
כשנרוץ לאליפות אני אסכים שצריך לארגן לו טקס ומשחק פרידה(למי בעצם לא?), עד אז אנחנו נישאר בבינוניות כי אנחנו כרגע בינוניים(במקרה הטוב). הייתי שמח להלחם על זהבי, עטר ובוזגלו אבל זה לא הולך לקרות.
אתה כל הזמן מזכיר לנו חוסר מקצוענות, בינתיים לא זכורה לי בעיית משמעת אחת. ויכוחים עם השופט או עצבים תוך כדי משחק מראה על אכפתיות יותר מעל דברים אחרים. אם היה קצת יותר מזה בעונה הקודמת שלנו בליגת העל אולי ערן לוי מעולם לא היה דורך פה.

בשורה התחתונה יש לנו קפטן למופת. במשך שנתיים אתה "מבטיח" לנו שנשמע לך ותכף הבלון מתפוצץ וזה לא קורה וכנראה קשה לך לעכל את זה. אני מבין שמאוד לא נעים להודות בטעות אבל אתה יודע מי לא משנה את דעתו.

רועי קהת. אחלה, אחרי האלטרנטיבות ההזויות הקודמות מצאת מישהו שאפשר להשוות אותו לערן לוי באמת מבחינת מחיר/תפקיד/יכולת. הוספתי אותו לרשימה ועכשיו יש בה שחקן אחד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes Gadi's post:
עידן444 (1414-0404-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"? - Gadi - 14-Apr-2015 3:23

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים