שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
13-Apr-2015, 2:09
הודעה: #32
RE: האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
(13-Apr-2015 0:07)אופיר34 כתב:  
(12-Apr-2015 22:54)Gadi כתב:  
(12-Apr-2015 16:41)אופיר34 כתב:  
(12-Apr-2015 15:00)טל.מ כתב:  אופיר אתה בטוח ? עם המאמן המהולל מזרחי אני בספק אם היינו צוברים את כמות הנקודות של עכו . זה שאתה כרגע מתרווח בנחת לא נובע ממה שהיה כאן קודם, אלא משינוי ענק שהוביל רוני לוי. אכשהו העובדות אף פעם לא מבלבלות אותך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בהקשר הזה יש כרגע עובדה אחת ברורה כשמש על פני האדמה - מכבי נתניה נשארה בליגת העל אף על פי ולמרות התחזיות השחורות הסטנדרטיות שפמפמת לפורום הזה ממחזור 3 בערך.

אתה לא זה ש"פמפם" פה שנה שלמה שערן לוי לא מתאים לליגת העל ולא יסיים את העונה? צריך לפתוח ליגת תחזיות?

זה בהחלט אני זה שפמפם את זה ועודני ממשיך לפמפם את זה. ערן לוי הוא לא שחקן שהייתי בוחר לסגל ששווה על הנייר 14-15 מליון. מיקצועית, לא חוזר בי באף מילה שאמרתי בעניין שלו. לא לוקח לו את מה שיש לו (ויש לו) אבל בקבוצה רצינית עם שאיפות ותקציב טוב (ולנו על הנייר היה תקציב טוב) לשחקנים כמו ערן לוי אין מקום. בכדורגל של שנת 2015 שחקנים כאלה כבר לא קיימים. ועכשיו תספר לי על הבישולים והשערים ואני אגיד לך שבכסף שהמועדון הוציא עליו עם סקאוטינג טוב הייתי מביא שחקן עם תפוקה דומה שהיה יודע לעשות גם הגנה שצריך, שהיה עושה יותר תנועה, שהיה פחות מעיר לשחקנים ושכולנו היינו יכולים להנות לא פחות ולדעתי אפילו יותר.

מה שכן, בדבר אחד אני מוריד את הכובע בפניו. בכל מה שקשור להתנהלות שלו מול המועדון בכל נושא המשכורות ובדרך שבחר להגיב בנושא מגיע לו כל הכבוד. באמת מגיע לו שאפו על זה. ולא בציניות אני אומר את זה.
אשמח עם תתן לי דוגמאות לשחקנים בליגה ששווים כלכלית כמו ערן לוי שהיית שם במקומו. אתה זורק פה הרבה דברים שהם אולי נשמעים מאוד יפה אבל בינם לבין המציאות אין שום קשר.
מתעלם באלגנטיות מהשערים והבישולים שלו(באמת החלק שלהם בכדורגל הוא די משני סה"כ) אבל מזדעזע מהערות וחוסר בתנועה. רן רול לדעתי עושה המון תנועה, מעולם לא העיר לאף אחד וכנראה גם עוזר לזקנות לחצות את הכביש. עכשיו ממי אתה נהנה יותר?
בקשר לציפיות הן מעולם לא היו יותר מפלייאוף עליון. אם אחרי הכל היינו רחוקים נצחונות על רעננה ועכו משם אז כנראה שגם איתו אפשר להשיג אותן.

חוץ מזה שמה שכתבת בפסקה האחרונה אמור לבד לבטל כל ביקורת אחרת. אם אין בקבוצה חדר הלבשה חזק אנחנו נעים בין להתכונן ללאומית להשבתת משחקים. יש שני אנשים (בצד המקצועי) שגורמים לקבוצה לעלות כל שבוע ולהלחם ככה ולשניהם יש את אותו שם משפחה. רק תאר לך מה היה קורה אם במקומו היה קפטן אחר, למשל הקודם..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"? - Gadi - 13-Apr-2015 2:09

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים