שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
12-Apr-2015, 18:52
הודעה: #20
RE: האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
(12-Apr-2015 18:30)עידן444 כתב:  טל, אני לא מדבר כרגע על אייל אבל יש גם עניין של "זאב זאב".
אנשים כאן, לא מרוע כמובן, ולא מתוך איחולים לרע חס וחלילה- תמיד רואי שחורות, תמיד סקפטיים, תמיד אנטי...
אם היינו נכנסים למקלט בגלל כל צפי שמשהו רע הולך לקרות, וכל אחד שיגיד כמה המצב גרוע אז לא יהיה לנו יום אחד של שקט...
ואני שוב רוצה להזכיר, אנחנו סך הכל אוהדים, כל עוד אני לא איש עשיר מאוד אני גם לא רוצה שום מעורבות מעבר לאוהד אלא אם זה יהיה תחת אדם או קבוצת אנשים טובים וכריזמטיים שבאמת תצליח להוציא אל הפועל מהלך של בעלות אוהדים- דבר שלדעתי לא יכול קרות כי אנחנו כאן בפורום אנשים שחיים את הקבוצה ולוקחים ללב אך הרוב המוחץ של אוהדי הכדורגל בארץ הם פשוט לא כאלה... הם רואים בללכת לכדורגל חוויה כמו ללכת לקולנוע או כמו ללכת להופעה של זמר... אם זה משהו שהם חושבים שיהיה מהנה הם יגיעו, אם לא אז לא, ובזה מסתכמת האהדה שלהם... שלא נדבר על להשקיע כסף מעבר לרכישת כרטיס פעם ב...

אוהדים פועלים בדרך כלל רק כאשר הסכנה ברורה ומיידית.

עידן אתה צודק,ישנם פסימיסטים מקצועיים חלקם משתנים ומתבגרים כמה "משה דיקטטורה" ותוקפים את הפסימיסטיים Smile.
מצד שני,אנחנו כפורום חייבים להיות מספיק בוגרים כדי לדעת לקבל ולכבד החלטות אך מצד שני לנהל דיון(לעיתים וויכוח) עינייני על הדרך לעיתים על החלטות ולדעת לכבד גם דעות(כל עוד הן נאמרות בדרך ארץ),גם שהן סותרות את דעתנו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"? - אייל ס - 12-Apr-2015 18:52

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים