שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
היינו צריכים להבין בקיץ כמה הדברים האלו הזויים":
03-Mar-2015, 20:39
הודעה: #20
RE: היינו צריכים להבין בקיץ כמה הדברים האלו הזויים":
אני לא מחזיק מולי את ספר התקציב,אני ניזון כמו כולם ממספרים שנזרקים לחלל האוויר,אני בגדול מבין איך בנוי תקציב המועדון ומה התזרים החודשי המינימלי לקיומו ויודע בוודאות שניצלו את כל המקורות האפשריים עד סוף העונה (כולל הלוואה מלאן על חשבון העונה וכניראה גם על חלק מהעונה הבאה)למעט חלק מתקציב ההתאחדות שמוזרם חודש בחודשו.
וכשמבין שהתקציב ניבנה גרעונית ושגב היה אמור להשלים לפחות 10 מיליון ש"ח זה אומר ששאר המקורות הם כ15 מיליון בהפחתת תקציב שוטף של ההתאחדות של כ2 מיליון ש"ח אנו מגיעים ל13 מיליון ללא שגב.
מרבית ההוצאות נחלקות ב10 חודשים(כך בונים את תקציב המועדון),זה אומר שכל חודש מאוגוסט ועד מאי זקוקים לכ2.5 מיליון ש"ח(בהנחה שתקציב המועדון כ26 מיליון).
לפי אורליצקי שגב הזרים 4 מיליון ועוד 13 מהשוטף,שווה 17 לחלק ל2.5 שווה קרוב ל7 חודשים.
.מאוגוסט ועד פברואר(השכר שאמור להיות משולם במרץ),היה אמור להיות מכוסה ע"פ תזרים אורליצקי.
בפועל שולמו לספקים תשלומים על חשבונות החצי הראשון של העונה(החשבוניות עד דצמבר),שכר שולם עד נובמבר(דצמבר שולם מהלוואות),משמע לאורליצקי אין שום קשר למציאות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: היינו צריכים להבין בקיץ כמה הדברים האלו הזויים": - אייל ס - 03-Mar-2015 20:39

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים