שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזיקוביץ' שרמוטה תוריד את הידיים מלארי קיודה
23-Feb-2015, 10:50
הודעה: #18
RE: איזיקוביץ' שרמוטה תוריד את הידיים מלארי קיודה
(23-Feb-2015 10:35)עידן444 כתב:  אני לא יודע מה נכון ומה לא, אבל לוגית שום דבר לא מסתדר במכבי נתניה. לא רק אצל אלי שגב.
לגבי אלי שגב לא מסתדר לוגית למה הוא התעקש על תקציב מנופח כאשר הכל מבוסס על הלוואות(חייב כסף למאור, פתאום יש שמועות שהוא חייב כסף לאיזיקוביץ׳, עוד מעט אני אגלה שהוא חייב גם לי כסף...)?
לגבי אלה שלוו לו- לא מסתדר לוגית למה הם עשו זאת? מה הובטח להם(הרי איזיקוביץ כפי שאמרו כאן הוא לא אחד שנותן כסף)?
לגבי כל אלה שעמדו מהצד- למה שתקו כשידעו מה מתחולל?
והכי חשוב, איך בעלים של קבוצת כדורגל מצליח להרים תקציב של 27 מיליון ש״ח כשכבר ביולי הוא מבקש קיצוץ רוחבי, כבר במיליון הראשון שהוא צריך להביא בעצמו הוא מתחיל לגרד בראש ולהתפתל, תוך תפירת אינסוף קומבינות, הלוואות, הקדמת הכנסות עתידיות, וכולם עומדים מנגד ושותקים?
במידה ואפילו חלק מהדברים שאייל ודויד מספרים\רומזים נכונים, אני למדתי דבר אחד- הכדורגל הישראלי הרבה יותר רקוב ממה שחשבתי אי פעם, מועדון כדורגל שאין לו גב כלכלי חזק חשוף לגורמים שליליים ונצלניים, והבקרה התקציבית היא לא יותר מבדיחה עצובה!

לא ברור מה אתם רוצים מאיזקוביץ...אם לי בתור אדם פרטי היה כסף הייתי משקיע בקאיודה ומציל את הקבוצה מצד שני...זו השקעה די בטוחה עם רווח עתידי לא קטן...חושב נכון איזקוביץ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: איזיקוביץ' שרמוטה תוריד את הידיים מלארי קיודה - davidb7 - 23-Feb-2015 10:50

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים